Rask mus
Facebook

 


SOCIALINIAI PARTNERIAI


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

1 2 3
1 2 3
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kauno Juozo Naujalio

muzikos gimnazija

 

Nacionalinės Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų

mokyklos mokytojos  metodininkės

Ingos  Vyšniauskaitės

klasės  mokinių  koncertas  ir  meistriškumo  pamokos

 

 

Koncerte  dalyvauja

 

Ugnė Apanavičiūtė, 4 kl.

 

  Liepa Kuzmaitė, 5 kl.

 

 Viltė Kanaporytė, 11 kl.

 

Maloniai kviečiame

 

2019 m. lapkričio 15 d. 10.30 val.

Gimnazijos Kamerinėje salėje

 

 

Padidintas dėmesys Kauno centriniam paštui. Juozo Naujalio muzikos gimnazijos jaunuolių ansamblis „6+“ aktyviai dalyvavo šioje akcijoje.

 


 

          Ar kada pasvajojote į oro uostą patekti ne kaip keleivis? Paklausyti skrydžių valdymo centro darbuotojų ir pilotų pokalbių, perprasti keleivių bagažo tikrinimo subtilybes ar tiesiog iš arti stebėti kylančius ir besileidžiančius orlaivius. Visa tai įmanoma! 

          Pradinių klasių mokytoja Eglė Mažeikaitė su savo mokiniais 2019 m. spalio 23 d. pasaulio pažinimo pamokas vedė netradicinėje erdvėje - Kauno oro uoste. Galiausiai patikrinę pakilimo taką, nusprendė -  skrydžiui pasiruošę! 

 

2019 metų lapkričio  14 d., ketvirtadienį,

nuo 16.00 iki 20.00 val. tėvų diena. Mokytojai mokinių tėvų lauks savo kabinetuose

 

18.00 val. susirinkimai su klasių auklėtojais

         

          2019 m. spalio 29 d. gimnazijos mokytojai dalyvavo seminare "Pamoka be įtampos: su skirtingą motyvaciją turinčiais mokiniais", kurį vedė lektorė Aurelija Ananjevaitė. Mokymų metu mokytojai pagilino žinias apie mokymosi motyvaciją nulemiančius veiksnius, ieškojo motyvacijos didinimo sprendimo būdų, mokėsi atpažinti stresą, atrasti tinkamiausią streso įveikos būdą ir išsiaiškinti, dėl ko šiuo metu išgyvena įtampą.

          Seminaro metu mokytojai buvo ne tik pasyvūs klausytojai, bet ir atliko įvairias lektorės užduotis.

          2019 m. spalio 23 d. akordeono klasės vyresnioji mokytoja Agnė Daučianskaitė su savo mokiniais - Domante Jankauskaite, Ia kl. ir Karoliu Gelažiumi, 7a kl. dalyvavo meistriškumo kursuose, kuriuos vedė akordeono virtuozė, tarptautinių konkursų laureatė, pasaulinį pripažinimą pelniusi menininkė, profesorė - Dominique Emorine.

         Meistriškumo kursai vyko Vytauto Didžiojo Universiteto muzikos akademijos didžiojoje salėje.

 

 

 
        Ankstų šeštadienio rytą nedidelis autobusiukas išvažiuoja iš Kauno ir rieda Klaipėdos link. Jo keleiviai, smagiai besišnekučiuodami ir gėrėdamiesi rudeninės gamtos grožiu, nė nepajunta, kokį atstumą įveikė...ir štai – keičiam transporto priemonę: plauksime keltu per Kuršių marias. Kaip gaila, kad taip trumpai! O dabar pasivaikščiosim. Pažvelkit į dešinę – marios ir laivai, kurie plaukia, dirba, tarnauja žmogui. Pažvelkit į kairę – vėl laivai, bet jau ant kranto, ilsisi, mena istoriją...

 

          2019 m. spalio 19 d. Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos 8 – IIIg klasių mokiniai kartu su mokytojomis dalyvavo išvykoje „Mikalojaus Konstantino Čiurlionio kelias“. Šios edukacinės ekskursijos gidė buvo muzikologė Birutė Landsbergytė

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13