Rask mus
Facebook

 


SOCIALINIAI PARTNERIAI


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

1 2 3
1 2 3
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

                      2019 metų rugsėjo 27 dieną Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje buvo atidengta atminimo lenta, skirta violončelės mokytojui Konstantinui Vilniui Petrauskui. Šio renginio idėja kilo po pernai metais įvykusio smuiko mokytojo Vlado Varčiko atminimo koncerto ir jam skirtos memorialinės lentos atidengimo.

                      K. V. Petrauskas dirbęs violončelės mokytoju apie 60 metų ir išugdęs didžiulį būrį talentingų Lietuvos muzikų - solistų ir pedagogų. K. V.Petrauskui atminti skirtame koncerte griežė Kauno styginių kvartetas Karolina Beinarytė-Palekauskienė (1-as smuikas), Aistė Mikutytė (2-as smuikas), Eglė Lapinskė (altas), Saulius Bartulis (violončelė) ir paskutinė K. V. Petrausko mokinė Vaiva Sodaitytė (III g klasė), jai akompanavo Rasa Karaškienė. Koncerte maloniais prisiminimais apie mokytoją dalinosi K. V. Petrausko žmona Vita Petrauskienė, jo kolegė, mokytoja Tatjana Muraško bei gimnazijos direktorius Raimundas Simanavičius. Atminimo lentą sukūrė skulptorius Gediminas Pašvenskas, beje ir Vladui Varčikui skirtos atminimo lentos autorius. K. V. Petrauskui skirta atminimo lenta buvo sukurta išlaikant tą pačią stilistiką.

                      Renginį iniciavo Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos direktorius Raimundas Simanavičius, organizavo violončelės mokytoja Asta Krištaponienė, o vedė muzikologė Dainora Merčaitytė.

 

 

 

 

 

Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos

Koncertų salėje

2019 m. spalio 9 d. 13.50 val.

 

Literatūrinė-muzikinė kompozicija,

skirta Juozo Naujalio 150-osioms gimimo metinėms

„Kėlęs lietuvių dvasią ir tautinę savimonę...“

Lituanistė, Kalbos premijos laureatė Violeta Bakutienė savo kompozicijoje kviečia į Juozo Naujalio gyvenimą, veiklą ir kūrybą pažvelgti dabartiniame lietuvių kultūros kontekste.

„Juozas Naujalis - vienas pirmųjų profesinės muzikos kūrėjų, žymiausias savo laikmečio vargonininkas, choro dirigentas, pedagogas, muzikos mokyklos įkūrėjas, lietuvių muzikinės spaudos pradininkas, pirmojo lietuviško knygyno Kaune įsteigėjas, pirmųjų lietuvių dainų švenčių organizatorius ir dirigentas. Jis - vienas pirmųjų menininkų, įsitraukęs į išsivaduojamąjį tautinį kultūrinį sąjūdį.

Savo programoje kalbėsime apie J. Naujalį ir Maironį - du neišskiriamus bičiulius, kuriuos suvedė ir stipriai susiejo kūrybos nuotaikos. Taip pat apie jo bičiulystę su Juozu Byla ir Mykolu Leškevičium. Prisiminsime tuos metus, kai jis darbavosi Vabalninke, Kaune. Žvilgtelėsim į vaizdingą Monikos Naujalienės portretą, kurį „piešė“ kompozitoriaus dukra Zofija Naujalytė–Didenkienė. Tad gerbiamą kūrėją, nutolusį nuo mūsų daugiau nei per šimtmetį, priartinsim žemiškesniu pavidalu...“

Maloniai kviečiame dalyvauti!

 

 

Antrus metus iš eilės Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos mokiniai dalyvavo  organizacijos "Gelbėkit vaikus" rengiamame "Solidarumo bėgime". Mūsų gimnazijos mokiniai Kauno Nemuno salos takeliais įveikė 2 kilometrų distanciją. Šis bėgimas organizuojamas jau 6-ąjį kartą, jame dalyvauja mokymo įstaigos iš visos Lietuvos.  Džiaugiamės prisidėdami prie šio tradicinio bėgimo, kuris jau tampa tradiciniu ir mūsų gimnazijoje.

Labai Ačiū visiems Solidarumo bėgimo dalyviams !

 

Kartu su mokiniais bėgime dalyvavo ir fizinio ugdymo mokytojas Egidijus Janulaitis

2019 m. lapkričio 20 d. gimnazijoje vyks XX Respublikinis muzikos ir meno mokyklų styginių instrumentų festivalis - konkursas ARCO XX.

2019 m. rugsėjo 18 d. mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo Kauno miesto kultūrinio orientavimosi konkurse „Paveldo pažinimas - mano mėgstamiausia pramoga“. Mokiniai ne tik daug sužinojo, patyrė, bet ir eidami linksmino Vilniaus gatvės praeivius savo skambiomis dainomis.

Mokinius lydėjo istorijos mokytoja Beatričė Bučiūnienė.

 

 

Vykstant Pasaulio krepšinio čempionatui, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje įvyko akcija „Už Lietuvos krepšinio rinktinės pergales Pasaulio čempionate“. Šioje akcijoje dalyvavo 5a ir 5b klasių mokiniai. 

 

Akcijos tikslas - skleisti sporto idėjas, suteikti vaikams galimybę pasijusti tikrais krepšinio sirgaliais ir dalyviais. Skatinti žaidimus su kamuoliu. 

 

Akcijos metu mokiniai atlikinėjo įvairias krepšinio užduotis : kamuolio perdavimas, kamuolio valdymas, metimai į krepšį. Visas užduotis penktokai atliko puikiai, taip dar kartą parodydami kad, krepšinis Lietuvoje yra populiariausia sporto šaka.

 

Ačiū visiems akcijos dalyviams !

 

 

Mokytojų tarybos posėdis vyks


2019 m. rugpjūčio 30 d. 10 val.

DĖMESIO !

KAUNO JUOZO NAUJALIO MUZIKOS GIMNAZIJA

 

2019 m. rugpjūčio 27 d. 9.30 val.

 

SKELBIA PAPILDOMĄ PRIĖMIMĄ

Į VISAS GIMNAZIJOS KLASES

 

Stojantieji į gimnaziją privalo pateikti:

 

  • prašymą,
  • gimimo liudijimo kopiją,
  • vaiko sveikatos pažymėjimą (forma Nr. 027-1/a),
  • 2 dokumentines fotonuotraukas;
  • mokslo rezultatų pažymą (stojantiems į 2-8 kl. ir I—III gimnazijos klases).
  •  

Telefonas pasiteiravimui (8 37) 22 99 33

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13