Pasiūlymų dėžutė  

   

  


SOCIALINIAI PARTNERIAI


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

1 2 3 4
Jau treti metai iš eilės, mūsų gimnazijos mokinės, kartu su kitais NMA muzikos sekcijos dalyviais bei alumnais jungėsi bendram tikslui - sausio 2 dieną iškilmingai atidarė Nacionalinės moksleivių akademijos žiemos sesiją.  Šiais metais į  Vilnių, VU Matematikos ir informatikos fakultetą, vyko 4 gimnazistės:  Meda Siliūtė, Amelija Lapinskaitė, Taja Sokaitė ir Julija Rockina (mokytojai B. Kumpikienė, V. Žemaitis, A. Lukoševičiūtė).  Su didžiule iniciatyva ir entuziazmu jos  rinkosi kūrinius, jungėsi į kamerinius ansamblius, subūrė nemažą  būrį  NMA alumnų, tarp kurių ypač džiugu buvo matyti ir jau gimnaziją baigusius, dabar  LMTA studijuojančius Rapolą Bartulį, Vaivą Sodaitytę, Pauliną Banaitytę, Karoliną Stonytę. Ačiū už gražų muzikavimą, ir dar kartą bravo! 
 
 
Mokytoja Marta Lapinskienė

Apie sportą jaunojo muziko gyvenime 2024 m. sausio 4 dieną kalbėjo Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos mokytojai diskusijų forume „1-8, I-IV gimnazijos klasių mokinių - muzikos atlikėjų fizinių ypatybių ir gebėjimų lavinimas bei problematika“.

Gruodžio 13 d. Prezidentūroje Pirmoji ponia Diana Nausėdienė, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, Švietimo, mokslo ir sporto ministro patarėjas sporto politikos klausimais Justinas Kinderis apdovanojo geriausius Lietuvos fizinio ugdymo pedagogus.


Džiaugiamės, kad geriausių mokytojų tarpe buvo mūsų gimnazijos fizinio ugdymo mokytojas Egidijus Janulaitis. Sveikiname mokytoją, linkime sėkmės tolimesniame darbe ugdant ir skatinant mokinių ir mokytojų fizinį aktyvumą.

2023 m. gruodžio 6 dieną Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje įvyko XXIII ARCO festivalis - konkursas. Stygininkų festivalis ARCO – vienas ilgiausiai vykstančių muzikinių projektų ne tik Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje, bet ir Lietuvoje.

Gruodžio 4 dieną mūsų gimnazijoje viešėjo Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos fortepijono skyriaus mokiniai ir mokytojai.

Gruodžio 3 dieną Nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje skambėjo kamerinė muzika. Juozo Naujalio muzikos gimnazijos Ansamblinio muzikavimo skyriaus mokiniai, padedami savo mokytojų, surengė kamerinės muzikos popietę.  Įkvėpti nepaprastos muziejaus atmosferos  bei palaikomi gausiai susirinkusios publikos, jaunieji atlikėjai muzikavo ypač  pakiliai.

Spalio 9 – 22 dienomis 4 klasės mokiniai dalyvavo KINGS olimpiadoje. Į finalą pateko 4a klasės mokinė Ieva Gerulytė ir 4b - Miglė Austėja Navickaitė. Rezultatai - net trys aukso medaliai!

 

Ieva laimėjo

Matematikos konkurse – aukso medalį

Lietuvių kalbos konkurse – aukso medalį

 

Miglė Austėja laimėjo

Anglų kalbos konkurse - aukso medalį (mokytoja Donata Žemaitienė)

 

Sveikiname!

 

Mokytojos Eglė Mažeikaitė ir Ina Žilinskienė

Tradicinė Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos mokinių Fortepijono fiesta šiais metais  lapkričio 28 dieną skambėjo „Muzikinio linkėjimo“ temomis. Kaip ir kasmet, Fortepijono fiestos tema – pavadinimas skatina mokinius vis kitu kampu pažvelgti į muzikos prasmes, intencijas, atlikėjo nešamą asmeninę mintį bei jausmą klausytojams.

1 2 3 4