Rask mus
Facebook

 


SOCIALINIAI PARTNERIAI


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

   Kviečiame 1 - 8 ir I - IV gimnazijos klasių mokinius mokytis Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje.

 

   Tai gilias tradicijas turinti specializuota ilgoji gimnazija Kauno miesto centre, kurioje mokomasi visų bendrųjų ugdymosi dalykų ir muzikos dalykų. Tai tarsi dvi mokyklos po vienu stogu.


   Jeigu susidomėjai, skambink telefonu 8 667 44150 arba 8 667 44153 arba žiūrėk

 

http://www.nmg.lt/lt/left/priemimas/

 

 

Papildomas priėmimas rugpjūčio 26 d.
           

1 2 3 4
 
 
 
               Kviečiame pasiklausyti Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos fortepijono ir bendrojo fortepijono mokinių koncerto gimnazijos YouTube kanale ČIA
 
 
 

 

 

 

          2021 m. gegužės 7 - ąją dieną Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija sulaukė garbingo svečio.

          Nuotoliniame pokalbyje - edukacinėje pamokoje dalyvavo vienas tituluočiausių Lietuvos sportininkų - Virgilijus Alekna.

 

 

 

 

 

 

 

 

           Alytaus muzikos mokyklos organizuojamas tarptautinis konkursas „Mažųjų mozaika" yra jau nuo seno žinomas ir mėgstamas renginys. Jis skirtas vaikams iki dešimties metų amžiaus ir skirstomas į tris grupes pagal mažųjų atlikėjų metus, taip pat į atskiras kategorijas pagal muzikos instrumentus. Konkursas visada išlaiko gana aukštą „kartelę", vaikus vertina itin profesionali tarptautinė komisija, savo instrumentų-srities žinovai. Labai džiaugiamės, kad gimnazijos mažieji fleitininkai šauniai pasirodė tarptautiniame renginyje ir pelnė gražius įvertinimus.

              

            2021 M. Balandžio 28 d. Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos MS TEAMS platformoje vyko anglų kalbos, etikos bei pilietiškumo pagrindų projekto, skirto LR Seimo nutarimu 2021 m. paskelbtiems Lietuvos istorinių asmenybių pagerbimo metams paminėti, baigiamasis renginys – IV - oji moksleivių darbų konferencija „Ačiū Jums už Lietuvą“.

                  

 

„Mano natos“ dovana

             Šį ketvirtadienį, balandžio 29 dieną, 12 valandą, kviečiame visus I-IVg klasių mokinius bei gimnazijos pedagogus YouTube kanale prisijungti ir virtualiai stebėti edukacinį koncertą „Mano nata“. Jį mūsų gimnazijai dovanos puikūs atlikėjai profesionalai – Lietuvos nacionalinės filharmonijos kamerinis ansamblis „Musica humana“, vadovaujamas profesoriaus Roberto Beinario. Taip pat koncerte mintimis apie muziką bei Nacionalinį moksleivių muzikos kūrinių konkursą „Mano nata“ pasidalins LMTA profesorius, kompozitorius Ričardas Kabelis bei Lietuvos kompozitorių sąjungos pirmininkas, kompozitorius Mykolas Natalevičius. Išgirsite ir Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos mokinių kūrinius bei jų kūrybinius įspūdžius iš šio konkurso.

          Nacionalinis moksleivių muzikos kūrinių konkursas „Mano nata“ stebina gausiu jaunųjų kompozitorių kūrybiniu palikimu. Šis renginys - tai puiki proga dalį jo išgirsti.

             Prisijungimo kodą rasite Veritus dienyne.

 

Mokytoja Giedrė Pauliukevičiūtė

 

          4a klasės mokiniai pristato eilėraščių ir dainelių knygelę „Kad tik suspėčiau užaugti laiku“. Tai mūsų mokyklos mokytojų bendras kūrinys: eilėraščiai Ramunės Jarockos, muzika Vitos Paleckienės, iliustracijos Aurelijos Inokaitienės.

          Projekte atliekamas Rimutės Brilienės ir Giedrės Dabulskienės dainas, sukurtas Ramunės Jarockos žodžiais, parengė Jaunučių choro vadovė Dalė Jurkonienė, koncertmeisterė Sigutė Mikalauskaitė - Garšanovė. Filmavo ir montavo mokytojas Egidijus Janulaitis.

          Tradiciškai jau ne vienos kartos mokytojos Ramunės ketvirtokai šiuo projektu demonstruoja, ko išmoko, dalyvaudami neformalaus ugdymo projektuose: kokias įgijo asmenines, edukacines, socialines kompetencijas, tolerancijos įgūdžius, mokėsi spręsti problemas, suvokti ir perimti tradicijas. Jų įgyta patirtis tampa svarbia pozityviosios socializacijos proceso dalimi.

          Kviečiame pasižiūrėti ČIA

 

1 2 3 4