Pasiūlymų dėžutė  

   

  


SOCIALINIAI PARTNERIAI


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Norinčius mokytis Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje

kviečiame registruotis čia

Daugiau informacijos https://www.nmg.lt/lt/left/priemimas/.

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9
Kovo 2 dieną, gimnazija sulaukė garbingo svečio.
 
Gimnazijoje apsilankė ir pamokas mokiniams vedė Lietuvos olimpietė, 2004 metų Atėnų olimpinių vasaros žaidynių sidabro ir 2012 metų Londono vasaros olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtoja, Pasaulio ir Europos uždarų patalpų čempionatų prizininkė, lengvaatletė Austra Skujytė.
 
Šiuo metu Austra dirba Kauno sporto mokykloje "Startas" lengvosios atletikos trenere, ir sutiko apsilankyti mūsų gimnazijoje, bei supažindinti mokinius su lengvosios atletikos sporto šakos subtilybėmis. Pamokose su Austra dalyvavo 7a ir 6b klasių mokiniai.
 
Labai dėkojame Austrai už apsilankymą ir skirtą laiką mūsų gimnazijos mokiniams !
 
Ačiū mokiniams dalyvavusiems pamokose ir iveikusiems visas jose sutiktas užduotis !
 
Egidijus Janulaitis

2023 m. kovo 2 d. Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje lankėsi Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento Regioninės politikos analizės skyriaus vyriausiosios specialistės Alma Valevičiūtė ir Asta Paliokaitė bei Mokyklų veiklos skyriaus vyriausiasis specialistas Egidijus Šteimantas, Nacionalinės švietimo agentūros Švietimo pagalbos departamento Vaiko emocinės gerovės skyriaus vedėjas Remigijus Auškelis bei šio skyriaus vedėjo pavaduotojas Rytis Šiautkulis.

 

Atvykę specialistai Kauno Juozo Naujalio gimnazijos bendruomenei, IVa klasės mokinių tėvams pristatė Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento 2023 m. vasario 13 d. „Pažymą dėl Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos veiklos“ Nr. KA1–2.

Vasario 8 d. Kauno valstybinėje filharmonijoje vyko kasmetinis koncertas Kauno kvartetas ir jaunieji. Jame  W.A. Mozarto Koncertą A-dur paskambino mūsų gimnazijos Ia klasės mokinė Meda Siliūtė. Pianistę paruošė mokytoja ekspertė Birutė Kumpikienė.

Baigėsi tris mėnesius trukęs "Aktyvių pertraukų - tinklinio turnyras 2022/2023".
 
Turnyre dalyvavo 9 komandos ("Valhalla"; "Mamos kotletukai"; "Briliantinė ranka", "Kilus gaisrui, skambinti..."; "Teletabiai"; "Ežiukai rūke"; "Pabandom iš naujo"; "No name"; "Pimpačkiukai"), kurios tarpusavyje sužaidė po vienerias rungtynes. Kiekviena turnyro komanda sužaidė po 8 rungtynes. Sužaidus grupės etapo varžybas, paaiškėjo keturios komandos ("Valhalla"; "Mamos kotletukai"; "Briliantinė ranka"; "Kilus gaisrui, skambinti" kurios žaidė atkrintamąsias rungtynes ir kovojo dėl prizinių vietų.
 
Sveikiname komandas užėmusias prizines vietas:
 
1 vieta: "Valhalla" (Ajhan Mammadov; Jonas Venckūnas, Benediktas Šemeklis, Povilas Garšanovas).
 
2 vieta: "Mamos kotletukai" (Nedas Miliūnas, Naglis Norkevičius, Linas Jasinskas, Gustas Grigaras).
 
3 vieta: "Briliantinė ranka" (Danielė Banišauskaitė, Gabija Šinkūnaitė, Pijus Ivaškevičius, Kastytis Bartkus).
 
Turnyro prizininkai apdovanoti gimnazijos direktoriaus įsteigtais prizais: medaliais, atminimo padėkomis ir diplomais. Pirmos vietos laimėtojų komandos žaidėjai apdovanoti tinklinio kamuoliais.
 
Ačiū visiems dalyvavusiems turnyre ir skyrusiems savo pertraukų laiką fiziniam aktyvumui !!!
 
Ačiū dalyvių klasės draugams kurie palaikydavo savo draugus rungtynėse dalyvaudami kaip žiūrovai.
 
Didžiuojamės Jumis.
 
Egidijus Janulaitis

Kviečiame į gimnazijos mokinių koncertą su Kauno miesto simfoniniu orkestru!!!

Smalsūs trečiokai su mokytoja Egle Mažeikaite gamtamokslinio ugdymo pamokas perkelė į Kauno miesto savivaldybės įkurtas Žiedinės ekonomikos kūrybinėse dirbtuves (KTU patalpose).

Vasario 9-10 dienomis mūsų mokyklos mokiniai kartu su direktoriumi Raimundu Simanavičiumi ir mokytoja Daiva Povilaitiene buvo išvykę į Estiją, Tartu miestą. Heino Ellerio muzikos mokyklos direktorė Kadri Leivategija pakvietė Juozo Naujalio muzikos gimnazijos mokinius dalyvauti kamerinės muzikos dienoje, kurią organizavo ir vedė fortepijono ir kamerinio ansamblio skyriaus vedėja Pille Taniloo. Renginyje dalyvavo ir gausus būrys kameristų iš Talino MUBA bei Tartu Heino Ellerio mokyklų. Mūsų kamerinių ansamblių – Amelijos Lapinskaitės ir Kamilės Palekauskaitės, Austinos Mažeikaitės ir Julijos Rockinos, Paulinos Banaitytės, Gabrielės Santockytės ir Karolinos Stonytės ryškus ir profesionalus muzikavimas paliko labai gerą įspūdį ir buvo palydėtas gausiais estų publikos aplodismentais.

 

Nuotraukose:  akimirkos po koncerto.

SVEIKINAME

 

2022 m. rudenį KINGS konkurse dalyvavusius mūsų gimnazijos mokinius

bei juos ruošusius mokytojus

 

2a klasės mokinys Artem Kopylov gavo diplomą už dalyvavimą matematikos olimpiados finale bei pasiektą antrą žinių lygmenį savo amžiaus grupėje.

 

3a klasės mokinė Ieva Gerulytė gavo diplomus už dalyvavimą informacinių technologijų, logikos, lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo, anglų kalbos olimpiadose ir pasiektą pirmąjį žinių lygmenį savo amžiaus grupėje.

 

8b klasės mokinė Urtė Čeponytė gavo diplomą už dalyvavimą anglų kalbos olimpiadoje bei pasiektą antrą žinių lygmenį savo amžiaus grupėje.

 

8b klasės mokinė Greta Dabulskytė gavo diplomus už dalyvavimą anglų kalbos, lietuvių kalbos, matematikos olimpiadose bei pasiektą antrą žinių lygmenį savo amžiaus grupėje.

Susitikti su mūsų gimnazijos alumnais visada smagu, o dar smagiau, kai jie sugrįžta savo patirtimi bei vertingomis įžvalgomis pasidalinti su gimnazijos moksleiviais! Vasario 8 d. Kauno J. Naujalio gimnazijoje surengtas susitikimas su Monika Lozinskiene, kuriame pianistė ne tik skambino mylimiausius kūrinius, bet ir kalbėjosi su moksleiviais apie savojo kelio plačiame muzikos pasaulyje paieškas, galimybes įsitvirtinti tarptautinėje arenoje, įvairius muzikanto profesijos užkulisių aspektus ir niuansus. Pasirodo, muzika gali turėti daug bendro ne tik su matematika ar fizika, bet ir su biologija, o sėkmė scenoje dažnai aplanko sutikus tinkamus draugus. Skatindama moksleivius nebijoti ieškoti, improvizuoti, kurti bei linkėdama surasti savo raktus į sėkmingas karjeras, Monika padovanojo mokyklos bibliotekai muzikos pasaulyje bestseleriu tapusią knygą „Beyond Talent. Creating A Successful Career in Music“ („Daugiau nei talentas. Sėkmingos karjeros muzikoje kūrimas“). Malonaus skaitymo ir labai lauksime kitų susitikimų!

 

Lina Krėpštaitė

Karjeros specialistė

"Aktyvios dienos 2023" kulminacija tapo ilgai planuotos ir tikra sporto švente tapusios gimnazijos mokinių ir mokytojų bei gimnazijos darbuotojų tinklinio varžybos.
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9