Pasiūlymų dėžutė  

   

  


SOCIALINIAI PARTNERIAI


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

1 2 3 4 5 6

Code Week Switzerland (EN) – RightsTech Women

ES programavimo savaitė yra visuomeninė iniciatyva, kurios tikslas yra visus sudominti programavimu ir skaitmeniniu raštingumu.

 

#CodeWeek

2023 m. spalio 7–22 d.

Mokydamiesi programuoti suvokiame sparčiai besikeičiantį pasaulį, geriau suprantame, kaip veikia technologijos, ir tobuliname savo įgūdžius bei gebėjimus, kad galėtume rasti naujų idėjų ir kurti inovacijas.

 

Kviečiu visus pabandyti įveikti ES PROGRAMAVIMO SAVAITĖS IŠŠŪKĮ:

Virtualaus pašnekovo kūrimas

 

O, jei pasirodys per sunku pabandykite padėlioti blokus kurdami muziką:

Blocky“ žaidimas - muzika

 

 

Arnoldas Paleckis

 

 

 

Mokytojų dienos proga, gimnazijos mokiniai neįprastai pasveikino mokytojus ir pasidalino savo įžvalgomis apie muziką. Iškilmingai „Naujalio svajone“ prasidėjęs renginys netikėtai buvo nn-nn-nuu-trauktas:

 

„Aš esu dirbtinis intelektas. Muzikos nebėra. Ji pagrobta. Pagrobta. Pagrobta. Muzikos nebeliko žmonių širdyse. 

Spalio 5 d. minėsime svarbią mokyklos bendruomenei šventę - Mokytojų dieną. Todėl ketvirtadienio vakarą, Kauno J. Naujalio muzikos gimnazijos bendruomenę kviečiame į susitikimą. Laukiami mokytojai, mokyklos darbuotojai ir tėvai. Kviečiame į gongų garso kelionę, kurioje pasimėgausite terapiniais garsais, pabūsite bendraminčių rate, atsikvėpsite po darbo dienos.

Rugsėjis skaičiuoja pirmąsias nueitas pėdas, bet dar neužkritusias pageltusiais lapais. Ankstyva vėsa skverbiasi pro voratinklius ir tyliai užmiega ant parudusios žolės. Muzikos garsais atlydi rudenį į mokyklas išsiskleidę kardeliai, įvairiaspalvės rožės, jurginai ir visai menkas prasigiedrijusio dangaus lopinėlis. Nėra lietaus, tiesiog jis negali lyti, kol iš vasaros grįžta mokiniai ir jų klegesys pasklinda po koridorius ir sutvarkytas klases. Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje šitas šurmulys visada susipina su muzika – lengva, tyra kaip šaltinio vanduo, toks panašus į poezijos eilutę.

1 2 3 4 5 6