Rask mus
Facebook

 


SOCIALINIAI PARTNERIAI


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

1 2 3
1 2 3
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

        

 

         

 

          Vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijos vadovo 2020 m. kovo 3 d. sprendimu Nr. V – 259 „Dėl rekomendacijų riboti masinius renginius“,

 

PROJEKTO

„MEILĖ TĖVYNEI MAŽOJ ŠIRDELĖJ“

BAIGIAMASIS KONCERTAS PERKELIAMAS

IŠ KOVO 10 D. Į GEGUŽĖS 6 D.

 

Organizatoriai

 

          "Kibernetinis saugumas" - mūsų pradinukai šios sąvoką jau žino ir stengiasi suvokti jos svarbą.  4a klasės mokinio Jurgio Bajoro  (mokytoja Eglė Mažeikaitė)  tėveliai suorganizavo paskaitą vaikams apie saugų naršymą internete, taip norėdami apsaugoti vaikus nuo kibernetinių atakų. Juk vaikai, dažnai patys nesuvokdami socialiniuose tinkluose, elektroniniame pašte parašo daugiau nei privalo. 

 

 

 

 

 

          Vasario 17 dieną į Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnaziją susirinko gausus – beveik keturiasdešimties- muzikuojančio jaunimo būrys iš įvairių Lietuvos miestų. Nepilną savaitę vyko II - ieji J. Naujalio tarptautiniai kamerinės muzikos kursai, kurių metu Lietuvos ir užsienio pedagogai dirbo su jaunaisiais muzikais. Šių  unikalių Lietuvai kursų  sumanytoja ir meno vadovė Ilona Klusaitė subūrė puikią pedagogų komandą.

 

 

 

 

 

     2020 metų vasario 18-21 dienomis Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje vyks edukacinis projektas vaikams ir jaunimui „II-ieji tarptautiniai J. Naujalio kamerinės muzikos kursai“. Jų metu Lietuvos bei užsienio muzikos profesionalai pedagogai suteiks moksleiviams galimybę tobulintis kamerinių ansamblių srityje. Projektas kviečia pedagogus prisidėti prie kamerinio muzikavimo sklaidos, o jaunimą - pasisemti unikalios patirties bei žinių.

 

 

 

 

Trys broliai – trys klarneto virtuozai. Su išskirtine Makštučių „klarnetininkų dinastija“ – broliais Antanu, Stasiu ir Roku Makštučiais sausio 30 d. viena scena dalinosi Šv. Kristoforo kamerinis orkestras.

 

 

 

     2020 m. vasario 4 dieną, bendradarbiaujant kartu su verslo centru "Arka", mūsų gimnazijoje lankėsi Falmouth universiteto atstovė iš Didžiosios Britanijos. Interaktyvios prezentacijos metu I-IV gimnazinių klasių mokiniai buvo supažindinti su perspektyviomis kūrybinių industrijų studijų galimybėmis šiame universitete. Atstovė pristatė muzikos ir teatro, fotografijos, žaidimų kūrimo, architektūros bei dizaino sričių siūlomas galimybes Falmouth universitete. Mokiniai turėjo galimybę ne tik susipažinti su šio universiteto siūlomomis studijų galimybėmis, bet išgirsti ir pačios atstovės asmeninę patirtį studijuojant žaidimų kūrimo akademijoje. Taip pat virtualaus turo metu gimnazistams buvo aprodyta Falmouth universiteto studentų miestelis, studijų erdvės bei bendrabučiai. Kylančios mokinių rankos su noru užduoti prelegentei klausimus liudijo, kad susitikimas buvo ypatingai svarbus ir ateities perspektyvų ieškojimas yra aktualus kiekvienam mokiniui mūsų mokykloje.

      

 

     "Mūsų mokykla nepaprasta. Išugdyti talentai - muzikos ir kitų sričių profesionalai, karjeros pamatus sudėję mūsų gimnazijoje, sėkmės paukštę jau sugavo Lietuvos ir kitų pasaulio šalių padangėse.

          Ar šią paukštę sugaus Jūsų vaikas?

          Atvirų durų diena vasario 26 d. 18 val."  

 

Gimnazijos administracija

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13