Pasiūlymų dėžutė  

   

  


SOCIALINIAI PARTNERIAI


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Norinčius mokytis Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje

kviečiame registruotis čia

Daugiau informacijos https://www.nmg.lt/lt/left/priemimas/.

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Charizmatiška, profesionali, betarpiška ir įtraukianti, taikli, nekelianti streso, nuostabiai grojanti altu ir labai, labai smagi – taip atsiliepė mūsų gimnazijos mokiniai apie Orhuso Karališkosios muzikos akademijos dėstytoją, altistę Dunią Erchovą.

 

„Con Forza“

 

Šių mokslo metų pradžioje Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos IIIa moksleiviai gavo pasiūlymą sukurti trumpametražį filmą ir išsiųsti jį į Kauno miesto organizuojamą konkursą „Kuriu kiną 2022“. Vienuoliktokai nepabijo priimti šio pasiūlymo ir per savaitę sukūrė filmą ir muziką jam. Filmas  apie visų muzikantų gyvenimą - apie tai, ko nemato klausytojai. 

 

IIIa moksleivių didelis darbas buvo pastebėtas - konkurse jie tapo laureatais. Spalio 21 dieną, penktadienį, 16 valandą jį pamatysime PLC Megoje, „Cinamon“ kino teatre.

 

Danielė Banišauskaitė

Sveikiname anglų kalbos vyr. mokytoją Birutę Mažutaitienę!

 

Jos mokinė Anita Imšaitė 2021-2022 m. m. Lietuvos mokinių anglų kalbos (11 klasių) olimpiadoje iškovojo III vietą.

Tinklinio turnyras aktyvioms pertraukoms

Spalio 10 dieną startavo antrus metus gimnazijoje organizuojamas aktyvioms pertraukoms skirtas tinklinio turnyras.

Šiais mokslo metais jame dalyvauja 8-12 klasių mokiniai.

Rugsėjo 30 d. 8b klasės mokiniai lydimi lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Rasos Zigmantavičienės kartu su Kauno apskrities viešąja biblioteka paminėjo jos 72-ąjį gimtadienį – siekė masinio skaitymo garsiai rekordo. Prie Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčios rinkosi bibliotekos lankytojai, skaitytojai, knygų mylėtojai rankose laikydami jau atsineštą širdžiai mielą knygą ar čia pat išsirinktą naują skaitinį. Pirmą kartą mokiniams teko pajusti bendrystės jausmą, kai vienu metu garsiai skaito keli šimtai įvairaus amžiaus kauniečių, netgi atrasti ... skaitymo malonumą.

 

Rasa Zigmantavičienė

Pirmas spalio savaitgalis – tradicinės J. Naujalio muzikos gimnazijos mokytojų ir darbuotojų kelionės metas. Šiais metais pasirinkti du Latvijos miestai – latviška Venecija vadinama Kuldyga ir kurortinis Ventspilis. Kuržemėje esantis Kuldygos miestelis saugomas UNESCO paveldo ženklu, Čia galima pamatyti puikiai išsilaikiusį XVII- XIX a. senamiestį. Kita jo įžymybė yra plačiausias Europoje Ventos upės krioklys. Šiame miestelyje yra muzikos pasaulyje gerai žinomos fortepijonų gamybos dirbtuvės Klavins Piano. Netikėtai patekome ir į Jacobo mugę , kuri vyksta čia kasmet spalio 1 dieną.

 

Venta atvedė mus į Ventspilį, kur ji įteka į Baltijos jūrą. Pamatėme miestą ir jo apylinkes. Iš dirbtinio slidinėjimo kalno Lembergo kepūrė palydėjome saulę, apžiūrėjome gerai prižiūrimą kurortą ir kitą dieną grįžome namo.

 

Saulėtas savaitgalis, puiki nuotaika J. Naujalio muzikos gimnazijos mokytojams ir darbuotojams padarė šią kelionę įsimintiną.

Jevgenija Žakienė

Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija spalio 5 dieną antrą kartą dalyvavo Ąžuolyno parke organizuojamose Kauno lengvosios atletikos kroso varžybose.

 

Šiais metais  mūsų gimnaziją atstovavo: Jonas Venckūnas, Pijus Ivaškevičius, Aidas Lukianskis ir Benediktas Ilčiukas. Jie varžėsi jaunučių ir jaunių amžiaus grupėse. Visiems jiems reikėjo nubėgti 1500 metrų distanciją.

 

8b klasės moksleivis  Jonas Venckūnas jaunučių grupėje užėmė 1 - ąją vietą. Pijus Ivaškevičius jaunių grupėje užėmė 3- ąją vietą.

 

Sveikiname moksleivius ir džiaugiamės jų dalyvavimu lengvosios atletikos kroso varžybose. Jie garsina mūsų gimnazijos vardą!

 

Egidijus Janulaitis

Rugsėjo 30 ir spalio 1 d. Juozo Naujalio muzikos gimnazijos choras „Cantica“ dalyvavo didingame renginyje Kauno Žalgirio arenoje.

Jau trečius metus iš eilės Nacionalinėje moksleivių akademijoje dalyvavo Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos moksleiviai. Tai ne pirmą kartą dalyvaujančios Amelija Lapinskaitė ir Taja Sokaitė bei šiais metais prisijungusios Paulina Banaitytė, Julija Rockina ir Karolina Stonytė. 

1 2 3 4 5 6 7 8 9