Brangūs Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos/meno mokyklos ABSOLVENTAI!

 

Maloniai kviečiame Jus burtis į NMG alumnų draugiją!

 

     Jūsų laukia įdomūs, gal ir netikėti atradimai, jaukūs susitikimai, didelės interesų perspektyvos. Bendravimo intensyvumas, veiklų pobūdis priklausys ir nuo Jūsų poreikių, idėjų bei įsitraukimo.

       Alumnų draugija – tai galimybė atgaivinti bei palaikyti ryšius su savo bendramoksliais, atrasti naujų profesinių, saviraiškos galimybių, kurti bendrus projektus, dalintis savo patirtimi, žiniomis, taip padedant tobulėti ir dabartiniams Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos mokiniams bei mokytojams.

      Veikdami kartu galime užauginti gražias tradicijas puoselėjančią, įdomius projektus generuojančią bendruomenę. Kiekvieno iš mūsų individualūs gebėjimai ar sukauptos žinios bei mus vienijanti bendra patirtis gali tapti brangiu ir vertingu NMG alumnų draugijos kapitalu. Dalyvavimas NMG alumnų veikloje yra laisvanoriškas, todėl kiekvienas gali derinti veiklos intensyvumą pagal savo galimybes ir poreikius.

       2021 m. buvo išrinkta koordinacinė taryba, kurios nariais tapo Jurgis Bingelis, Živilė Buinevičiūtė, Roberta Daugėlaitė, Kristina Ivanauskaitė-Čiurilienė ir Veronika Kopjova.

      Tapti NMG alumnų draugijos nariu visai paprasta. Tereikia užpildyti žemiau pateiktą registracijos formą.

 

Registracijos forma – SPAUSTI ČIA

 

NMG alumnų el. paštas – alumnai@nmg.lt 

 

Sekite mus Facebook`e - NMG alumnai