Rask mus
Facebook

 


SOCIALINIAI PARTNERIAI


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

   Kviečiame 1 - 8 ir I - IV gimnazijos klasių mokinius mokytis Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje.

 

   Tai gilias tradicijas turinti specializuota ilgoji gimnazija Kauno miesto centre, kurioje mokomasi visų bendrųjų ugdymosi dalykų ir muzikos dalykų. Tai tarsi dvi mokyklos po vienu stogu.


   Jeigu susidomėjai, skambink telefonu 8 667 44150 arba 8 667 44153 arba žiūrėk

 

http://www.nmg.lt/lt/left/priemimas/

 

 

Papildomas priėmimas rugpjūčio 26 d.
           

1 2 3 4

 

 

 

        „III tarptautiniai J. Naujalio kamerinės muzikos kursai" jau baigėsi. Tikime, kad pasisekė surengti didelį ir gražų renginį.

         Kauno kunigų seminarijoje nuo birželio 28 d. iki liepos 2 d., svetingai priglaudusioje 36 jaunuosius muzikantus iš Panevėžio, Klaipėdos, Marijampolės, Šiaulių, Ignalinos, Ukmergės, Kauno ir Vilniaus penkias dienas vyko intensyvios pamokos ir aktyvus poilsis. Dalyviai, vedami 5 puikių muzikantų ir patyrusių dėstytojų, paruošė po du kūrinius su skirtingais ansambliais ir 3 orkestro kūrinius.

 

 

 

Mieli Naujaliečiai ir jų Tėveliai,

 

          LiData– dvidešimt du metus veikianti mokyklinių uniformų ir ofiso kostiumų kūrimo, gamybos ir prekybos įmonė. Nuosekliai dirbdama sukaupė didelę patirtį, turi patikimus tiekėjus ir partnerius. Nepriekaištingas stilius ir kokybė tapo LIdata vizitine kortele. Visi gaminiai yra gaminami Lietuvoje, o audiniai ir verpalai atkeliauja tik iš sertifikuotų Europos gamintojų.

          UAB LiData labai preciziški gaminių detalėms ir kategoriški dėl kokybės ir estetikos – jokių kompromisų, gaminiai turi atrodyti būtent taip, kaip buvo sumanyta. Mes už tvarius gaminius ir ilgalaikį jų dėvėjimą. Tokiu būdu mes kviečiame savo mažuosius klientus ir jų Tėvelius naudoti atsakingai, saugojant mūsų planetą.

          Kad Rugsėjo 1-osios šventė būtų nepakartojama ir įsimintina, kviečiame pasirūpinti reikalinga mokykline uniforma ir iki 2021-07-09 būsimus pirmokus bei kitų klasių moksleivius ir jų Tėvelius, užsisakyti Jums skirtus gaminius paspaudus nuorodą http://uzsakymai.lidata.lt/indexld.php?mid=61 . Informuojame, jog po 2021-07-12 priimtus užsakymus, neįsipareigojame pagaminti iki 2021-08-31.

          Taip pat kviečiame atvykti pas mus į svečius ir mūsų parduotuvėje, Kalvarijų g. 168, Vilniuje, įsigyti arba užsisakyti reikalingus gaminius, o tuo pačiu pasimėgauti smagiu pasivaikščiojimu po išgražėjusį Vilnių.

 

Mūsų parduotuvės darbo laikas:

I-IV-9.00-18.00 (be pietų pertraukos)

V-9.00-17.00 (be pietų pertraukos)

Tel. pasiteiravimui: +370 686 61715 Renata- Juanna Evert

 

Lauksime Jūsų, UAB LIdata

 

 

         Baigdami projektą "Olimpinių žaidynių belaukiant...", dalyviai Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos, Kauno A. Stulginskio daugiafunkcio centro mokiniai ir bėgimo klubo "Kaišiadorys bėga" auklėtiniai, nuotoliniu būdu susitiko ir bendravo su dar dviem iškiliais Lietuvos sportininkais.
      
         Kaip nepaprastai greitai prabėgo mokslo metai...O regis, visai neseniai rinkomės Rugsėjo 1-osios šventėje!
          Ačiū Jums, mieli Mokytojai, kad šį nelengvą karantino laikotarpį kantriai tikėjote mumis, nuoširdžiai palaikėte, dalinotės žiniomis, rūpesčiu ir šiluma!
          Fotografavo ir nuotraukas dovanoja - Ana Gelbūdaitė, Sofija Jermakaitė, Mišelė Kiseliova, Elžbieta Valčiukaitė, Saulė Vitkutė ir gražios vasaros linki visi 5a klasės mokiniai!
 

 

Mokytoja Giedrė Pauliukevičiūtė

 

LINKĖJIMUS RASITE ČIA

                      Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos moksleiviai jau vienuoliktus metus dalyvauja Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo organizuojamuose projektuose – respublikiniame vertimų ir iliustracijų konkurse „Tavo žvilgsnis“ bei „Kalbų Kengūroje“.

                      Džiaugiamės, kad šiais mokslo metais mūsų auklėtiniai pademonstravo puikias žinias bei įgūdžius ir tapo laureatais bei buvo apdovanoti diplomais.

                     

 

 

 

           Saulėtą  birželio 6 - osios  dieną Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos pianistai profesoriaus Roko Zubovo  iniciatyva ir kvietimu koncertavo Mikalojaus Konstantino Čiurlionio  namuose – muziejuje  Druskininkuose.

 

 

          Gimnazijoje besitęsiantis projektas "Olimpinių žaidynių belaukiant...", nuošalyje nepaliko ir pačių mažiausių gimnazijos mokinių - pradinukų.
         
 

          Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos mokiniai aktyviai dalyvauja Lietuvos tautinio olimpinio komiteto inicijuotame projekte "Olimpinių žaidynių belaukiant..."

 

         Jungtinės mokytojų komandos sumanytas, konkrečiai klasei kuriamas ir realizuojamas projektas tampa gražia tradicija, kai pradinių klasių mokiniai, baigiantis 4-iesiems mokymosi metams, tarsi apibendrindami pradinėse klasėse įgytas žinias, įgūdžius bei kompetencijas, savo tėveliams, bendramoksliams ir gimnazijos bendruomenei suvaidina muzikinį spektaklį.       

 

 

          Šiais metais konkursas „Mano nata“ dovanojo koncertus Kauno, Vilniaus ir Klaipėdos jauniesiems autoriams. Vienas tokių koncertų balandžio 29 d. buvo skirtas ir Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos mokiniams.

1 2 3 4