Pasiūlymų dėžutė  

   

  


SOCIALINIAI PARTNERIAI


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Spalio 5 d. minėsime svarbią mokyklos bendruomenei šventę - Mokytojų dieną. Todėl ketvirtadienio vakarą, Kauno J. Naujalio muzikos gimnazijos bendruomenę kviečiame į susitikimą. Laukiami mokytojai, mokyklos darbuotojai ir tėvai. Kviečiame į gongų garso kelionę, kurioje pasimėgausite terapiniais garsais, pabūsite bendraminčių rate, atsikvėpsite po darbo dienos.

Rugsėjis skaičiuoja pirmąsias nueitas pėdas, bet dar neužkritusias pageltusiais lapais. Ankstyva vėsa skverbiasi pro voratinklius ir tyliai užmiega ant parudusios žolės. Muzikos garsais atlydi rudenį į mokyklas išsiskleidę kardeliai, įvairiaspalvės rožės, jurginai ir visai menkas prasigiedrijusio dangaus lopinėlis. Nėra lietaus, tiesiog jis negali lyti, kol iš vasaros grįžta mokiniai ir jų klegesys pasklinda po koridorius ir sutvarkytas klases. Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje šitas šurmulys visada susipina su muzika – lengva, tyra kaip šaltinio vanduo, toks panašus į poezijos eilutę.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Alto muzikos koncertas

Kovo 8 dieną mūsų mokykloje viešėjo svečiai iš Lietuvos muzikos ir teatro akademijos – profesorius Petras Radzevičius ir jo alto klasės studentai Rūta Buišaitė, Birutė Ilčiukaitė, Emilija Minkevičiūtė ir Martynas Grigas. Studentai kartu su ilgamete altų klasės koncertmeistere Daiva Stulgyte - Povilaitiene atliko sudėtingą  ir įdomią programą. Beje, pats profesorius Petras Radzevičius, jo studentas Martynas Grigas ir Daiva Stulgytė - Povilaitienė yra Juozo Naujalio muzikos gimnazijos absolventai. Kaip sakė profesorius, kiekvieną kartą, grįždamas  į savo mokyklą, jaučia tam tikrą širdies virpulį, susijaudinimą. Profesorius pasidžiaugė gausiai susirinkusia publika, kuri labai dėmesingai išklausė sudėtingą programą, ir palinkėjo visiems sėkmės nelengvame bet labai įdomiame muzikiniame kelyje.

 

Daiva Stulgytė - Povilaitienė

 

Kovo 10 dieną, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje vyko Kovo 11-osios paminėjimas , kurį įkvėpė akcija "Pasveikinimas Kaunui - "Tautiška giesmė" nuo Kauno kalvų" 2023". Lauke, nepaisant netikėtų šalčių, buvo giedamas Lietuvos Himnas bei atliekamos dainos. Po to šventė persikėlė į gimnazijos didžiąją salę, kurioje mokiniai gėrėjosi savo draugų paruoštais pasirodymais Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai pagerbti. Skambėjo gimnazijos choras, mišrūs vokaliniai ansambliai, instrumentiniai numeriai, taip pat stebėjome ir suvaidintus siužetus, atspindinčiais Kovo 11-osios įvykius ir Romo Kalantos istoriją. Renginys buvo kupinas nuostabios, pakilios nuotaikos, kuri neišsisklaidė jam pasibaigus.


Mija Guzelytė, Ia gimnazijos klasės mokinė

 

 

Šiandien gimnazijos didžiojoje salėje vyko projekto apie tarpukario Kauno modernistinės architektūros pastatus baigiamasis etapas. Nuo vasario vidurio šeštų klasių mokiniai informacinių technologijų, istorijos ir dailės pamokose ruošė projektus ir juos pristatinėjo klasėse. Geriausi projektai buvo atrinkti ir pristatyti šiandieninio renginio metu. Puikiai projektus atliko Elena Laurinavičiūtė, Rėja Rasburskytė, Gabeta Kubiliūtė, Jonas Verbickas, Otilija Galinytė, Akvilė Ožekauskaitė ir Rusnė Randytė.

 

Renginyje dalyvavo ir penktų klasių moksleiviai, kurie po pristatymų galėjo sudalyvauti Kahoot žaidime ir pasitikrinti jau įgytas žinias.
 
Beatričė Bučiūnienė

Aleksota Slavickaitė (5a), Liepa Juciūtė (5b) ir Liepa Rukuižaitė (6b), padedamos mokytojos Marijos Gustainienės, dalyvavo Europos Parlamento nario profesoriaus Liudo Mažylio biuro organizuotame respublikiniame eilėraščių ir esė konkurse „Švenčiu Lietuvą“, skirtame Vasario 16-ajai. Mokinės apdovanotos padėkomis.

 
Labai esu dėkinga.
Marija Gustainienė

Kovo 1-ąją dieną mūsų gimnazijoje vyko fleitininkės Beatos Preisaitės - Šidiškienės atviros pamokos – diskusija – koncertas.

Savita literatūros ir teatro jungties pamoka, kurios objektas – Sofoklio tragedija „Antigonė“ bei jos sceninė interpretacija, pristatyta eilėje tarptautinių teatro festivalių, pelniusi eilę apdovanojimų už aktorinį meistriškumą bei interpretacijos originalumą – tokia nauja patirtimi 8 b klasė pradėjo pavasarį.

 

Moksleiviai turėjo galimybę pamatyti kaip spektaklyje viena aktorė Birutė Mar atlieka net 6 Sofoklio personažų vaidmenis. Nors sukurta dar VI a. pr. e., Sofoklio dramos „Antigonė“ bei pagal jį sukurto spektaklio temos ir šiandienos pasaulyje. 

 

Lina Krėpštaitė

Kovo 2 dieną, gimnazija sulaukė garbingo svečio.
 
Gimnazijoje apsilankė ir pamokas mokiniams vedė Lietuvos olimpietė, 2004 metų Atėnų olimpinių vasaros žaidynių sidabro ir 2012 metų Londono vasaros olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtoja, Pasaulio ir Europos uždarų patalpų čempionatų prizininkė, lengvaatletė Austra Skujytė.
 
Šiuo metu Austra dirba Kauno sporto mokykloje "Startas" lengvosios atletikos trenere, ir sutiko apsilankyti mūsų gimnazijoje, bei supažindinti mokinius su lengvosios atletikos sporto šakos subtilybėmis. Pamokose su Austra dalyvavo 7a ir 6b klasių mokiniai.
 
Labai dėkojame Austrai už apsilankymą ir skirtą laiką mūsų gimnazijos mokiniams !
 
Ačiū mokiniams dalyvavusiems pamokose ir iveikusiems visas jose sutiktas užduotis !
 
Egidijus Janulaitis

2023 m. kovo 2 d. Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje lankėsi Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento Regioninės politikos analizės skyriaus vyriausiosios specialistės Alma Valevičiūtė ir Asta Paliokaitė bei Mokyklų veiklos skyriaus vyriausiasis specialistas Egidijus Šteimantas, Nacionalinės švietimo agentūros Švietimo pagalbos departamento Vaiko emocinės gerovės skyriaus vedėjas Remigijus Auškelis bei šio skyriaus vedėjo pavaduotojas Rytis Šiautkulis.

 

Atvykę specialistai Kauno Juozo Naujalio gimnazijos bendruomenei, IVa klasės mokinių tėvams pristatė Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento 2023 m. vasario 13 d. „Pažymą dėl Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos veiklos“ Nr. KA1–2.

Vasario 8 d. Kauno valstybinėje filharmonijoje vyko kasmetinis koncertas Kauno kvartetas ir jaunieji. Jame  W.A. Mozarto Koncertą A-dur paskambino mūsų gimnazijos Ia klasės mokinė Meda Siliūtė. Pianistę paruošė mokytoja ekspertė Birutė Kumpikienė.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10