Pasiūlymų dėžutė  

   

  


SOCIALINIAI PARTNERIAI


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Spalio 5 d. minėsime svarbią mokyklos bendruomenei šventę - Mokytojų dieną. Todėl ketvirtadienio vakarą, Kauno J. Naujalio muzikos gimnazijos bendruomenę kviečiame į susitikimą. Laukiami mokytojai, mokyklos darbuotojai ir tėvai. Kviečiame į gongų garso kelionę, kurioje pasimėgausite terapiniais garsais, pabūsite bendraminčių rate, atsikvėpsite po darbo dienos.

Rugsėjis skaičiuoja pirmąsias nueitas pėdas, bet dar neužkritusias pageltusiais lapais. Ankstyva vėsa skverbiasi pro voratinklius ir tyliai užmiega ant parudusios žolės. Muzikos garsais atlydi rudenį į mokyklas išsiskleidę kardeliai, įvairiaspalvės rožės, jurginai ir visai menkas prasigiedrijusio dangaus lopinėlis. Nėra lietaus, tiesiog jis negali lyti, kol iš vasaros grįžta mokiniai ir jų klegesys pasklinda po koridorius ir sutvarkytas klases. Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje šitas šurmulys visada susipina su muzika – lengva, tyra kaip šaltinio vanduo, toks panašus į poezijos eilutę.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Lapkričio 17 d. gimnazijos Didžiojoje salėje vyko VDU Muzikos akademijos akordeono katedros studentų koncertas.

2022 m. lapkričio 15 dieną Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos Kamerinėje salėje meistriškumo pamokas vedė LMTA docentė, profesorė Asta Krikščiūnaitė.

Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija antrus metus iš eilės spalio mėnesį dalyvavo Lietuvos tautinio olimpinio komiteto organizuojamame fizinio aktyvumo ir sveikos gyvensenos projekte, kuris skirtas pradinių klasių mokiniams. Šiemet projekte dalyvavo 1b, 2a, 3a, 3b, 4a klasių mokiniai su savo mokytojomis.

 

Projekto metu mokiniai atliko įvairias užduotis, kurios kiekvieną savaitę buvo skirtingos. Pradinukai  stebėjo sportininkų ir trenerių vedamas paskaitas ir patys dalyvavo jų nuotoliniu būdu vedamose mankštose. Jie susipažino su olimpinėmis vertybėmis.

 

Ačiū mokiniams ir Jų mokytojoms už aktyvų dalyvavimą projekte Olimpinis mėnuo 2022.

 

Egidijus Janulaitis

 

Spalio 29 d. Kauno Maironio literatūros muziejuje vyko Respublikinis skaitovų konkursas. Sėkmė lydėjo 8 a klasės mokinį Rojų Bukauską, kuris įtaigiai skaitė Maironio eilėraštį „Dievo meilė“ bei Vytauto V. Landsbergio pasakaitę „Bobų vasara“ (pasirengti padėjo mokytoja R. Zigmantavičienė). Rojus tapo konkurso laureatu – džiaugiamės ir nuoširdžiai sveikiname nugalėtoją!

 

Nuoroda į renginio svetainę.

Minint, jau 10-ąjį, Europos kibernetinio saugumo mėnesį, gimnazijinių klasių mokiniai atlikdami testus gilinosi kaip išvengti patyčių internete, kaip atpažinti sukčiavimą internete, kaip saugiai apsipirkti internetu, kaip apsaugoti savo asmens duomenis internete.

 

Kviečiu ir Jus visus išbandyti savo jėgas bei praplėsti akiratį šioje, tokioje svarbioje, kibernetinio saugumo srityje.

 

Nuoroda į testus.

 

Arnoldas Paleckis

Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos berniukų komanda spalio 25 dieną dalyvavo Kauno mokyklų žaidynių kvadrato varžybose, kurios vyko Kauno Vinco Kudirkos progimnazijoje. Mūsų mokyklos kvadrato komandos sudėtis: Paskalis Štelmokas, Paulius Maruška, Adomas Vitkus, Aleksandras Miliūnas, Tomas Stankevičius, Andrius Venckūnas,  Henry Chapman, Tomas Slučka, Jonas Verbickas, Domas Odnolko ir komandos kapitonas Vytautas Benas Rauba.

 

Vykusiame grupės varžybų etape mūsų gimnazijos komanda varžėsi su Kauno technologijos gimnazija, Vaižganto progimnazija, Kauno Jono ir  Petro Vileišių mokykla ir aikštelės šeimininkais Kauno Vinco Kudirkos progimnazija. Nusileisdami varžovams ūgiu ir fizine jėga mūsų komandos žaidėjai juos nustebino greičiu ir žaidimo plano laikymusi bei išpildymu. Nors skambių pergalių iškovoti nepavyko, J. Naujalio muzikos gimnazijos komanda paliko gilų įspūdį varžovams ir jų mokytojams.

 

Labai džiaugiamės mokinių nusiteikimu, garbinga kova ir komandine dvasia. Šaunuoliai! Didžiuojamės Jumis!

Egidijus Janulaitis

Spalio 24 dieną Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos mokiniai koncertavo Lietuvos ir Austrijos draugijos nariams, susirinkusiems Austrijos nacionalinės šventės proga.

Charizmatiška, profesionali, betarpiška ir įtraukianti, taikli, nekelianti streso, nuostabiai grojanti altu ir labai, labai smagi – taip atsiliepė mūsų gimnazijos mokiniai apie Orhuso Karališkosios muzikos akademijos dėstytoją, altistę Dunią Erchovą.

 

„Con Forza“

 

Šių mokslo metų pradžioje Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos IIIa moksleiviai gavo pasiūlymą sukurti trumpametražį filmą ir išsiųsti jį į Kauno miesto organizuojamą konkursą „Kuriu kiną 2022“. Vienuoliktokai nepabijo priimti šio pasiūlymo ir per savaitę sukūrė filmą ir muziką jam. Filmas  apie visų muzikantų gyvenimą - apie tai, ko nemato klausytojai. 

 

IIIa moksleivių didelis darbas buvo pastebėtas - konkurse jie tapo laureatais. Spalio 21 dieną, penktadienį, 16 valandą jį pamatysime PLC Megoje, „Cinamon“ kino teatre.

 

Danielė Banišauskaitė

Sveikiname anglų kalbos vyr. mokytoją Birutę Mažutaitienę!

 

Jos mokinė Anita Imšaitė 2021-2022 m. m. Lietuvos mokinių anglų kalbos (11 klasių) olimpiadoje iškovojo III vietą.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10