SVEIKINAME

 

Tarptautiniame konkurse

 

"Mažųjų mozaika"
 
(Alytaus muzikos mokykla)
 
laimėjusį
LAUREATO DIPLOMĄ bei
DIPLOMĄ UŽ ARTRISTIŠKUMĄ
 
KLEMENSĄ JONĄ KALPOKĄ, 1b kl.
 
 
Mokytoja Gailė Markevičienė
 
Koncertmeisterė Loreta Haidari
 

 

SVEIKINAME

 

Tarptautiniame konkurse

 

"Mažųjų mozaika"
 
(Alytaus muzikos mokykla)
 
laimėjusią
DIPLOMANTO DIPLOMĄ
 
LIEPĄ RASBURSKYTĘ, 1a kl.
 
 
Mokytoja Aušra Lukoševičiūtė
 
Koncertmeisterė Aušra Gelusevičienė
 

SVEIKINAME

 

Tarptautiniame konkurse

 

"Mažųjų mozaika"
 
(Alytaus muzikos mokykla)
 
laimėjusią
LAUREATO DIPLOMĄ bei
DIPLOMĄ UŽ PROFESIONALŲ KŪRINIO ATLIKIMĄ
 
LUKĄ SENKUTĘ, 1a kl.
 
 
Mokytoja Aušra Lukoševičiūtė
 
Koncertmeisterė Aušra Gelusevičienė
 

SVEIKINAME

 

V Tarptautiniame internetiniame konkurse

 

"Musical South Palmyra"
 
(Odesa, Ukraina)
 
laimėjusią Grand Prix
 
ROKĄ MAKŠTUTĮ, IIIa kl.
 
 
Mokytojas Vitalius Žemaitis
 
Koncertmeisterė Jolita Makštutienė
 

SVEIKINAME

 

XI Raimundo Katiliaus jaunųjų atlikėjų konkurso

 

(LIETUVOS MUZIKOS IR TEATRO AKADEMIJA
STYGINIŲ INSTRUMENTŲ KATEDRA)
 
 diplomantes
 
PAULINĄ BANAITYTĘ, (smuikas)
 
VAIVĄ SODAITYTĘ, (violončelė)
 
Mokytojos Milda Pupelienė ir Asta Krištaponienė
 
Koncertmeisterės Goda Stanionytė ir Rasa Karaškienė
 

SVEIKINAME

 

Tarptautiniame instrumentinės muzikos konkurse

 

"Racconto di primavera"
 
(Italija, Ravena)
 
laimėjusią II vietą
 
SMILTĘ PUIDOKĘ, 5 kl.
 
 
Mokytoja Laimutė Bliujienė
 
Koncertmeisterė Dalia Žarėnienė
 

 

SVEIKINAME

 

Tarptautiniame instrumentinės muzikos konkurse

 

"Racconto di primavera"
 
(Italija, Ravena)
 
laimėjusią I vietą
 
GABIJĄ SIMUTYTĘ, IIa kl.
 
 
Mokytoja Laimutė Bliujienė
 
Koncertmeisterė Diana Žemaitė
 

SVEIKINAME

 

Respublikiniame programinės muzikos konkurse

 

"PASAULIS MUZIKOS VAIZDAIS"
(Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykla)
 
laimėjusią I vietą
 
KAMILĘ PALEKAUSKAITĘ, 8 kl.
 
 
Mokytoja Birutė Kumpikienė

SVEIKINAME

 

I Respublikinio papildomo instrumento (fortepijono) konkurso

 

"ATACCA"
(Kauno 1 - oji muzikos mokykla)
 
laimėjusią II vietą
 
MILITĄ LOZORAITYTĘ, IVa kl.
 
 
Mokytoja Birutė Kumpikienė
 

SVEIKINAME
 
Tarptautiniame konkurse

  

"Klasikos pasaulis"

 

(Kazachstanas)

 

Grand Prix
 

KAMILĖ PALEKAUSKAITĖ, 8 kl.
 
Mokytoja Birutė Kumpikienė
 

SVEIKINAME
 
III Tarptautiniame konkurse

  

"Muzikuojantys berniukai 2021"

 

(Klaipėdos J. Karoso muzikos mokykla)

 

Grand Prix
 
ir specialųjį prizą už geriausiai atliktą klasikinį kūrinį

 


ARMINĄ SUCHOVĄ, IVa kl.
 
Mokytoja Birutė Kumpikienė
 

SVEIKINAME

 

Edukaciniame konkurse

 

"OLYMPIS 2021 - PAVASARIO SESIJA",
 LYGIS - 4 KLASĖ

 

Laimėjus 1 laipsnio diplomus ir medalius - lietuvių kalba, anglų kalba

Laimėjus 1 laipsnio diplomus -  matematika, biologija

 

JONĄ VERBICKĄ,  4a KL.

 

Vyresnioji mokytoja Ramunė Jarocka
Vyresnioji anglų kalbos mokytoja Ramunė Paulikienė

 

SVEIKINAME
 
I tarptautiniame vokalinės instrumentinės muzikos konkurse 

 

"Astana Vision Contest", tapusia
 
I laipsnio laureate
 
AJSEL MAMMADOVAITĘ

14-16 metų kategorijoje, fortepijono grupėje
 
 
Mokytoja Ilona Kryžiuvienė

SVEIKINAME

 

Jaunųjų pianistų programinės muzikos konkurse

 

"PASAULIS MUZIKOS VAIZDAIS"
(Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykla)
 
laimėjusias antrąsias vietas
 
ANĄ MARIJĄ VICHRIOVĄ, 2 kl.
 
ELZĘ SAMANTĄ JURAŠKAITĘ, 4 kl.
 
Mokytoja Rasa Krėpštienė
 

SVEIKINAME

 

Jaunųjų pianistų programinės muzikos konkurse

 

"PASAULIS MUZIKOS VAIZDAIS"
(Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykla)
 
laimėjusį antrą vietą
 
HENRY CHAPMAN, 4 kl.
 
 
Mokytoja Rasa Rinkevičiūtė
 

SVEIKINAME

 

I Respublikinio papildomo instrumento (fortepijono) konkurso

 

"ATACCA"
(Kauno 1 - oji muzikos mokykla)
 
laimėjusias antras vietas savo grupėse
 
TAJĄ SOKAITĘ, 8 kl.
 
AMELIJĄ LAPINSKAITĘ, 8 kl.
 
Mokytoja Marta Lapinskienė
 

SVEIKINAME
 
Iskart Tarptautiniame online konkurse (Šveicarija)

  

 

laimėjusį Spec.prizą - galimybę dalyvauti festivaliuose, koncertuose ir pamoką su Tiziano Rosetti ( Luganos muzikos akademijos fortepijono katedros vedėjas)

 


NAGLĮ NORKEVIČIŲ 8 kl.
 
Mokytoja Rasa Krėpštienė
 

 

SVEIKINAME
 
Tarptautiniame konkurse

  

"Muzikuojantys berniukai 2021"

 

(Klaipėdos J. Karoso muzikos mokykla)

 

laimėjusį II vietą

 


NAGLĮ NORKEVIČIŲ 8 kl.
 
Mokytoja Rasa Krėpštienė
 

SVEIKINAME

 

I Respublikinio papildomo instrumento (fortepijono) konkurso

 

"ATACCA"
(Kauno 1 - oji muzikos mokykla)
 
laimėjusias antras vietas savo grupėse
 
SMILTĘ PETROŠIŪTĘ, 5 kl.
 
LIEPĄ KUČINSKAITĘ, 6 kl.
 
Mokytoja Rasa Krėpštienė
 

 

SVEIKINAME

 

Tarptautinio pučiamųjų instrumentų muzikos konkurso

 

"PAVASARIO TRIMITAI 2021"
(Plungės Mykolo Oginskio meno mokykla)
 
laureatus:
 
 KLEMENSĄ JONĄ KALPOKĄ, II vieta (1 kl., išilginė fleita) 
 
 SOFIJĄ JERMAKAITĘ, II vieta (5 kl., fleita)
 
DOMINYKĄ EMILIJĄ JAKŠTAITĘ, III vieta (6 kl., fleita)
 
AKMĖJĄ ČYŽAITĘ, II vieta (II kl., fleita)

Koncertmeisterė Loreta Haidari
 
Mokytoja Gailė Markevičienė
 

 
SVEIKINAME

 

I Respublikinio papildomo instrumento (fortepijono) konkurso

 

"ATACCA"
(Kauno 1 - oji muzikos mokykla)
 
laimėjusius antras vietas savo grupėse
 

XII grupė, II vieta
 
LAISVYDĄ LECKUTĘ, IVa kl.
 
II grupė, pjesės pogrupis
 
GRIGALIŲ KALKĮ, 2 kl.
 
Mokytoja Jolita Makštutienė
 

 
SVEIKINAME

 

Konkurso

 

"Muzikuojantys berniukai 2021"
(Klaipėdos J. Karoso muzikos mokykla)
 
smuikininkus diplomantus
 

NOJŲ GUDELIAUSKĄ, 6a kl.
 
ANDRIŲ VENCKŪNĄ, 4B kl.
 

 

 
SVEIKINAME

 

Respublikiniame jaunųjų dirigentų konkurse,
skirtame Donatui Jokūboniui atminti

 

 
laimėjusius:
 
II  laipsnio diplomą  B kategorijoje

PAULINĄ ASANAVICIUTĘ ODNOLKO, IVa kl.
 
I  laipsnio diplomą ir II vietą A kategorijoje
 
GABIJĄ ŠINKŪNAITĘ, Ia kl.
 
I  laipsnio diplomą ir II vietą B kategorijoje
 
ERNESTĄ VALIONĮ, IIIa kl.
 
Mokytojai Rolandas Daugėla ir Audronė Marcinkevičiūtė
 
Koncertmeisterės Aušra Gelusevičienė,
Margarita Kamarauskaitė ir Aurika Vitkienė

 

 
SVEIKINAME

 

I tarptautiniame instrumentinės muzikos konkurse

 

"Grande Mozart" bendrojo fortepijono kategorijoje
 
laimėjusius
 
I vietą

LAISVYDĄ LECKUTĘ, IVa kl.
 
ROKĄ MAKŠTUTĮ, IIIa kl.
 
II vietą
 
GRIGALIŲ KALKĮ 2a kl.
 
 
Mokytoja Jolita Makštutienė

 

 
SVEIKINAME

 

Tarptautiniame konkurse

 

"Musical lace from Idrija" (Slovėnija)
 
laimėjusį
 
II vietą

NAGLĮ NORKEVIČIŲ, 8 kl.
 
 
Mokytoja Rasa Krėpštienė

 

SVEIKINAME !!!

 

Respublikinio K. Ivaškevičiaus stygininkų konkurso

 

laureatai

 

PAULINA PATRICIJA BEINARYTĖ

ELIZA DZINDZILEVIČIŪTĖ

ISKENDER MAMMADOV

GILIUS PETRAS PERMINAS

PRANAS RAZMUS

TOMAS STANKEVIČIUS

PASKALIS ŠTELMOKAS

ROKAS MAJAUSKAS

EMILIJA MINELGAITĖ

ANDRIUS VENCKŪNAS

SMILTĖ PETROŠIŪTĖ

MIŠELĖ KISELIOVA

SMILTĖ PUIDOKĖ

POVILAS GARŠANOVAS

LIEPA RAZMUTĖ

LIEPA KUČINSKAITĖ

RUSNĖ GRABAUSKAITĖ

MARIJA BUMBLYTĖ

AUŠRINĖ ŽOSTAUTAITĖ

ALIJA LARBI

 

 Mokytojai - Ramunė Bandzaitytė – Kalėdienė,
Laimutė Bliujienė,
Karolina Beinarytė – Palekauskienė
Ilona Klusaitė
Akvilė Brazauskienė
Gintarė Kaminskaitė
Asta Krištaponiemnė
Vytenis Pocius

 

 

SVEIKINAME
 

 

Respublikiniame virtualiame jaunųjų atlikėjų konkurse

 

"Naujieji atradimai 2021" (Utena)
laimėjusią
 
II vietą

DOMINYKĄ EMILIJĄ JAKŠTAITĘ
 
 
Mokytoja Gailė Markevičienė

 

Koncertmeisterė Loreta Haidari

 

 

SVEIKINAME
 
Tarptautiniame konkurse
 
"Kopenhagen Stars 2021"

 

laimėjusią
 
III vietą 

 IIa kl. mokinę
 
AKMĖJĄ ČYŽAITĘ
 
 
Mokytoja Gailė Markevičienė
 

 Koncertmeisterė Loreta Haidari

 

 

 

 

SVEIKINAME

 

 

 

Tarptautiniame konkurse

 

 

 

"Kopenhagen Stars 2021"

 

 

 

laimėjusį

 

 
II vietą 

 1 kl. mokinį
 
KLEMENSĄ JONĄ KALPOKĄ
 
 

 

Mokytoja Gailė Markevičienė

 

 

 

 Koncertmeisterė Loreta Haidari

 

 

 

 

SVEIKINAME
 
Tarptautiniame konkurse
 
"Kopenhagen Stars 2021"

 

laimėjusią
 
II vietą 

 6 kl. mokinę
 
DOMINYKĄ EMILIJĄ JAKŠTAITĘ
 
 
Mokytoja Gailė Markevičienė
 

 Koncertmeisterė Loreta Haidari

 

 

 

SVEIKINAME
 
III tarptautiniame konkurse
 
"Krištolo taurė" (Jurmala)

 

savo amžiaus grupėje (instrumentinė muzika)
laimėjusią
 
III vietą 

 5 kl. mokinę
 
SMILTĘ PUIDOKĘ
 
 
Mokytoja Laimutė Bliujienė
 
Koncertmeisterė Dalia Žarėnienė

 

SVEIKINAME
 

 

"ŽIEMOS OLIMPIADOJE"

 

GIMNAZIJOS BENDRUOMENĖS (MOKYTOJŲ) KATEGORIJOJE

LAIMĖJUSIĄ

 
I vietą
IR SURINKUSIĄ 36 BALSUS
 
 mokytoją metodininkę
 
BEATRIČĘ BUČIŪNIENĘ

 

SVEIKINAME
 

 

"ŽIEMOS OLIMPIADOJE"

 

5 - 12 KLASIŲ KATEGORIJOJE
LAIMĖJUSIĄ
 
I vietą
IR SURINKUSIĄ 25 BALSUS
 
  5a kl. mokinę
 
ANĄ GELBŪDAITĘ

 

SVEIKINAME
 

 

"ŽIEMOS OLIMPIADOJE"

 

PRADINIŲ KLASIŲ KATEGORIJOJE
LAIMĖJUSĮ
 
I vietą
IR SURINKUSĮ 17 BALSŲ
 
  1a kl. mokinį
 
VĖJĄ VINCENTĄ VARANAVIČIŲ

 

SVEIKINAME
 
V respublikiniame styginių instrumentų festivalyje - konkurse
(Trakų meno mokykla)
 
"Romantikų įkvėpti"

 

tapusį diplomantu
  4 kl. mokinį
 
JONĄ VERBICKĄ
 
 
Mokytoja Gintarė Kaminskaitė

 

 

SVEIKINAME
 
Tarptautiniame konkurse
 
"Kopenhagen Stars"

 

laimėjusią
 
1 vietą 

 5b kl. mokinę
 
UGNĘ VAIČEKAUSKAITĘ
 
 
Mokytoja Aušra Klovaitė Berezinienė

 

 

SVEIKINAME
 
II Respublikiniame jaunųjų atlikėjų konkurse
 
"Karališkasis Barokas 2021"

 

laimėjusią
 
1 vietą 

 5b kl. mokinę
 
UGNĘ VAIČEKAUSKAITĘ
 
 
Mokytoja Aušra Klovaitė Berezinienė

 

 

SVEIKINAME
 
2021 metų Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5 - 8 klasių mokinių matematikos olimpiados antrojo (miesto) etape

 

laimėjusią
 
7 vietą iš 41

 8a kl. mokinę
 
AJSEL MAMMADOVAITĘ
 
 
Mokytoja metodininkė Iremina Lincevičienė

 

 

 

 

SVEIKINAME
 
2021 metų Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5 - 8 klasių mokinių matematikos olimpiados antrojo (miesto) etape

 

laimėjusį
 
13 vietą iš 43

 7a kl. mokinį
 
 
ĄŽUOLĄ ŠEŠELGĮ
 
 
Mokytoja metodininkė Jolita Ražinskienė

 

 

SVEIKINAME
 
Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5 - 8 klasių mokinių matematikos olimpiados antrojo (miesto) etape

 

laimėjusį
 
7 vietą iš 41

 6b kl. mokinį
 
 
AJHAN MAMMADOV
 
 
Mokytoja metodininkė Jolita Ražinskienė

 

 

 

SVEIKINAME
 
Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5 - 8 klasių mokinių matematikos olimpiados antrojo (miesto) etape

 

laimėjusią
 
2 vietą iš 42

 5b kl. mokinę
 
UGNĘ VAIČEKAUSKAITĘ
 
 
Mokytoja metodininkė Iremina Lincevičienė

 

 

SVEIKINAME
 

 

Respublikiniame virtualiame jaunųjų atlikėjų konkurse

 

"Naujieji atradimai 2021" (Utena)
laimėjusį
 
GRAND PRIX ir nominaciją "Metų atradimas"

IGNĄ ŠČESNULEVIČIŲ
 
 
Mokytoja Rima Daugėlienė

 

Koncertmeisteris Darius Kudirka

 

SVEIKINAME
 

 

I tarptautiniame vokaliniame - instrumentiniame konkurse

 

"International music Astana",
 
 
kategorijoje  iki 7 metų laimėjusį
laimėjusį
 
Grand Prix

AUGUSTĄ ŠARAKAUSKĄ, 1 kl. (fortepijonas)
 

 

Mokytoja Ieva Benetienė

 

SVEIKINAME
 

 

II respublikinio konkurso
 
"KARALIŠKASIS BAROKAS"
 
I vietos nugalėtoją

5a kl. mokinę Sofiją Jermakaitę, (fleita)
 
 
Mokytoja Gailė Markevičienė
Koncertmeisterė Loreta Haidari

SVEIKINAME
 

 

V respublikinio styginių instrumentų festivalio - konkurso
 
"ROMANTIKŲ ĮKVĖPTI"
(Trakų meno mokykla)
LAUREATES

Smiltę Puidokę
Eriką Švenčionytę
 
 
Mokytojos Laimutė Bliujienė ir Indrė Čepinskienė

SVEIKINAME
 

 

III tarptautiniame jaunųjų dainininkų konkurse

 

"CHRISTMAS SONGS" ( Daugavpils, Latvia)
 
laimėjusį
 
I - ą vietą

IGNĄ ŠČESNULEVIČIŲ
 
 
Mokytoja Rima Daugėlienė

 

Koncertmeisteris Darius Kudirka

 

SVEIKINAME
 

 

VI tarptautiniame konkurse - festivalyje "Kalėdų žvaigždės"

 

"Astana Stars",
 
pučiamųjų instrumentų kategorijoje  iki 7 metų laimėjusį
 
I - ą vietą

KLEMENSĄ JONĄ KALPOKĄ, 1 kl. (išilginė fleita)
 

 

pučiamųjų instrumentų kategorijoje tarp  11 - 13 metų  amžiaus vaikų

I - ą vietą

SOFIJĄ JERMAKAITĘ, 5 kl. (skersinė fleita)
 
 

 

Mokytoja Gailė Markevičienė

 

Koncertmeisterė Loreta Haidari

 

SVEIKINAME
 
VI tarptautiniame konkurse - festivalyje "Kalėdų žvaigždės"
"Astana Stars",

 

 
17 - 20 metų amžiaus grupėje laimėjusią
 
Grand Prix

Eriką Švenčionytę 
 
 
Mokytoja Indrė Čepinskienė

Koncertmeisterė Lina Krėpštaitė

 

SVEIKINAME
 
Tarptautinio konkurso - festivalio
GRAND EUROFEST (Praha)

 

I VIETOS LAUREATĘ
 
Rasuolę Molytę

Mokytoja Živilė Elzbutienė

 

 

SVEIKINAME
 
III tarptautinio klasikinės muzikos konkurso"Astana Classic",
skirto P. Čaikovskio 180 - osioms  gimimo metinėms 

 

LAUREATUS
 
pučiamųjų instrumentų grupėje
 
Rapolas Bartulis - Grand Prix
Rokas Makštutis - Grand Prix
Leonas Bartulis - I vieta
 
Mokytojas Vitalius Žemaitis

Koncertmeisterė Daiva Povilaitienė, Jolita Makštutienė

 

bendrojo fortepijono grupėje
 

Milita Lozoraitytė - I vieta

 

Mokytoja Birutė Kumpikienė

 

SVEIKINAME
 
Tarptautiniame klarnetininkų konkurse 

 

"Sava Dimitrov", Bulgarijoje laimėjusius:
 
 
Roką Makštutį - II vietą,
Rapolą Bartulį - III vietą,
Leoną Bartulį - III vietą

 
 
Mokytojas Vitalius Žemaitis
Koncertmeisterės -  Jolita Makštutienė, Daiva Povilaitienė
 
 
 
 

SVEIKINAME
 
XX Tarptautiniame konkurse - festivalyje
"Muzika be sienų"

 

 Ameliją Lapinskaitę ir Kamilę Palekauskaitę,

laimėjusias III vietą

 
Mokytojai
Vitalius Žemaitis ir Birutė Kumpikienė
 

 

 

 

Apie „Muziką be sienų" | TARPTAUTINIS KONKURSAS-FESTIVALIS „MUZIKA BE SIENŲ" (musicwithoutlimits.lt)

 

SVEIKINAME
 
II - ojo tarptautinio Vytauto Mikalausko vardo
jaunųjų pianistų konkurso laureates 

 

Elžbietą Juciųtę, laimėjusią III vietą
(2 kl., A kategorija)
Mokytoja Sonata Pakutkienė
 
Kamilę Palekauskaitę, laimėjusią II vietą
Mokytoja Birutė Kumpikienė

SVEIKINAME
 
V-ąjame tarptautiniame konkurse 

 

"Astana Stars", tapusį I laipsnio laureatu
 
Igną Ščesnulevičių

17-20 metų kategorijoje, akademinio vokalo grupėje
 
 
Mokytoja Rima Daugėlienė
Koncertmeisteris Darius Kudirka
 
 
SVEIKINAME
 
16-ame tarptautiniam klarnetų konkurse 

 

"Saverio Mercadante", Italijoje laimėjusį II vietą
 
Roką Makštutį (IIIa kl.)
 
 
SVEIKINAME
 
Tarptautiniame nuotoliniame konkurse 

 

"Les Etoiles De Paris 2020" , laimėjusią I vietą ir aukso medalį
 
Juniors 1 amžiaus kategorijoje
 
Danielę Banišauskaitę (Ia kl.)
 
(Mokytoja Aušra Klovaitė - Berezinienė)
 
 
 
SVEIKINAME
 
Tarptautiniame nuotoliniame konkurse 

 

"Les Etoiles De Paris 2020" , laimėjusią II vietą ir sidabro medalį
 
Children amžiaus kategorijoje
 
Ugnę vaičekauskaitę (5 kl.)
 
(Mokytoja Aušra Klovaitė - Berezinienė)
 
 
SVEIKINAME
 
Alytaus muzikos mokyklos organizuotame virtualiame
Respublikiniame lietuviškos muzikos konkurse
"Atlėk, sakale" , laimėjusią II vietą
 
Sofiją Jermakaitę(5 kl.)
 
(Mokytoja Gailė Markevičienė, koncertmeisterė Loreta Haidari)
 

SVEIKINAME
 
VII Tarptautiniame kamerinių ansamblių konkurse
"Muzikinė akvarelė 2020" , Anykščiuose laimėjusias I vietą
 
Ameliją Lapinskaitę (8 kl.) ir Kamilę Palekauskaitę (8 kl.) 
 
(Mokytojai Vitalius Žemaitis ir Birutė Kumpikienė)
 

 
 
I Tarptautiniame jaunųjų atlikėjų kamerinės muzikos konkurse
"Alveare di musica 2020" , Elektrėnuose laimėjusias Grand Prix
 
Ameliją Lapinskaitę (8 kl.) ir Kamilę Palekauskaitę (8 kl.) 
 
(Mokytojai Vitalius Žemaitis ir Birutė Kumpikienė)
 

 

 

SVEIKINAME
 
I Tarptautinio jaunųjų atlikėjų kamerinės muzikos konkurso
"Alveare di musica 2020" laureatus:
 
Duetas Paulina Banaitytė ir Karolina Stonytė (10 kl.) - Grand Prix
(Mokytojos Daiva Povilaitienė ir Milda Pupelienė)
 
Trio Paulina Banaitytė, Gabrielė Santockytė ir Karolina Stonytė - I vieta
(Mokytoja  Daiva Povilaitienė)
 
Duetas Emilija Minelgaitė ir Otilija Galinytė (4b kl.) - III vieta
(Mokytojos  Asta Krištaponienė ir Daiva Povilaitienė)
 

SVEIKINAME

 

 

PIJŲ BALEVIČIŲ

 

IV A KLASĖS MOKINĮ

 

 

LAIMĖJUSĮ KONKURSUOSE:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SVEIKINAME

 

 1 -ajame respublikiniame interaktyviame jaunųjų muzikantų konkurse

"MUZIKA - @"

 

4 klasės mokinę Ugnę Vaičekauskaitę,

laimėjusią Grand Prix ir 1 vietą (stambios formos pogrupyje)

 

 

Ia klasės mokinę Pauliną Banaitytę,

laimėjusią Grand Prix  (pjesės pogrupyje)

 

1 klasės mokinę Elžbietą Juciūtę,

laimėjusią  1 vietą  

 

 

4 klasės mokinę Sofiją Jermakaitę, (fleita)

laimėjusią  1 vietą 

 

Ia klasės mokinę Danielę Banišauskaitę,

laimėjusią  1 vietą (pjesės pogrupyje)

 

 

2 klasės mokinę Kamilę Papšytę,

laimėjusią  2 vietą

 

 

 

Ia klasės mokinę Akmėją Čyžaitę, (fleita)

 

 laimėjusią  2 vietą

6 klasės mokinį  Ąžuolą Šešelgį,

laimėjusį  2 vietą

 

 

Mokinius parengė Mokytojos

 Aušra Klovaitė Berezinienė, 

Rasa Krėpštienė

Marta Lapinskienė,

Gailė Markevičienė,

Milda Pupelienė

 

Koncertmeisterė - Sigutė Mikalauskaitė Garšanovė

 

 

SVEIKINAME

 

7 klasės mokinę Ameliją Lapinskaitę,

laimėjusią 1 vietą

Rygoje vykusiame XXII Tarptautiniame E.Mednis 2 turų konkurse

(2020 kovo 1 - balandžio 18 d.)

Mokytojas Vitalius Žemaitis

Koncertmeisterė Marta Lapinskienė

 

 

SVEIKINAME

 

7a klasės mokinę Tają Sokaitę, laimėjusią 1 vietą

A. Kačanausko muzikos mokykloje

vykusiame VI- tame respublikiniame

papildomo instrumento (fortepijono) konkurse "Su šypsena"

Mokytoja M. Lapinskienė

 

 

 

Sveikiname

Kauno miesto matematikos olimpiada 

 

5b klasės mokinį Ajhan Mammadov

(matematikos mokytoja Jolita Ražinskienė)

Kauno miesto matematikos olimpiadoje užėmusį 4-ą vietą (iš 56)

 

Taip pat džiaugiamės

6 kl. mokinio Ąžuolo Šešelgio

( matematikos mokytoja Jolita Ražinskienė) rezultatu -  13 vieta (iš 54),

 

7 kl. mokinės  Ajsel Mammadovaitės

(matematikos mokytoja Iremina Lincevičienė) – 6 vieta (iš 47)

 

8 kl. mokinės Ievos Kotrynos Macijauskaitės

(matematikos mokytoja Iremina Lincevičienė) – 10 vieta (iš 52)

 

 

 

I TARPTAUTINIS

jaunųjų pianistų konkursas

„MUZIKOS GARSAI“

2020 m. vasario 20 - 21 d.

 

GRAND PRIX

 

Ugnė Vaičekauskaitė, 4b kl.

mokytoja Aušra Klovaitė Berezinienė

 

DIPLOMAS

 

Elzė Samanta Juraškaitė, 3a kl.

Elžbieta Valčiukaitė, 4a kl.

mokytoja Rasa Krėpštienė

 

Lukas Juškevičius, 4b kl.

mokytoja Sonata Pakutkienė

 

Joana Janulevičiūtė, 6a kl.

mokytoja Tatjana Muraško

 

Nojus Baranauskas, 6b kl.

mokytoja Ieva Benetienė

 

Antonija Marija Grigaliūtė, Ia kl.

mokytoja Birutė Kumpikienė

 

 

Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų

I-II gimnazijos klasių mokinių

PROTŲ MŪŠYJE ,,Kalba valdo net karaliùs“

 

KAUNO JUOZO NAUJALIO MUZIKOS GIMNAZIJOS KOMANDA:

 

                                            Paulina Banaitytė(Ia),

                                  Gabrielė Santockytė(Ia),

                                  Erika Švenčionytė(IIa),

                                  Simonas Ščerbinskas(IIa)

 

  laimėjo garbingą II vietą.

 

Mokytoja Aurelija Misiūnienė

 

III Respublikinio muzikos ir meno mokyklų

jaunųjų violončelininkų konkurso ''CELLO VIRTUOSO''

Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokykla

2019 m. lapkričio 15 d.

Laureatus ir diplomantus

 

Pranas Razmus 2 kl. - GRAND PRIX

 

Liepa Razmutė 5 kl. - LAUREATAS

 

Vaiva Sodaitytė III kl. - LAUREATAS

 

 

Mokytoja Asta Krištaponienė

Koncertmeisterės - Rasa Krištaponienė ir Ella Vladimirskaja

 

 

Concorso Internazionale di Musica

Italija, Corato

2019 m. spalio 19-20 d.

Laureatus ir diplomantus

 

Paskalis Štelmokas 2 kl. - I vieta

 

Rokas Majauskas 3 kl. -  II vieta

 

Emilė Račkauskaitė 8 kl. - III vieta

 

Andžela Tamošiūnaitė – IIIa kl. – diplomas

 

Mokytojas Vytenis Pocius

Koncertmeisterė Rūta Žostautienė

 

Respublikinis mokinių kūrybinių darbų konkursas

„Fizikos bandymai aplink mus“

2019 m. pavasaris

 

II VIETA

 

Ignas Neliubovas, IVa kl.

Rokas Kalninis, IVa kl.

 

Mokytojas Arturas Gavėnas

 

8-tasis tarptautinis menų forumas „EuroJūrmala 2019“

Jūrmaloje, Latvijoje

2019 m. birželio 13 – 17 d.

 

I VIETA

 

Akmėja Čyžaitė, 8a kl.

Faustina Moseičiuk, 8a kl.

Margarita Žemaitytė, Ia kl.

 

Mokytoja Gailė Markevičienė

I respublikinis Juozo Gruodžio pianistų konkursas

2019 m. birželio 2 d.

Juozo Gruodžio konservatorijoje

 

III VIETA

Urtė Čeponytė, 4b kl.

Ieva Liumparaitė, 4b kl.

Mokytoja Ieva Benetienė

 

DIPLOMAS

Nojus Baranauskas, 5b kl.

Jonė Švagždytė, 5a kl.

Mokytoja Ieva Benetienė

Sofija Slučkaitė, 5b kl.

Mokytoja Ilona Kryžiuvienė

Ąžuolas Šešelgis, 5a kl.

Domas Girčys, 7a kl.

Mokytoja Rasa Krėpštienė

2019 m. Vertimų ir iliustracijų projekto

„Tavo žvilgsnis“

 

DIPLOMANTAI

 

Iliustracijų kategirija:

Ugnė Dvarvidytė, IIIa kl.

Klaudija Kuzaitė, Ia kl.

Margarita Žemaitytė, Ia kl.

Mokytoja Aurelija Inokaitienė

 

Vertimo iš anglų kalbos kategorija:

Antonija Grigaliūtė, 8a kl.

Benediktas Ilčiukas, 4b kl.

Elzė Balnanosytė, 6a kl.

Greta Dabulskytė, 4b kl.

Urtė Padūmytė, 4a kl.

Mokytoja Birutė Mažutaitienė

 

Ieva Kotryna Macijauskaitė, 7a kl.

Nikoleta Ambrazevičiūtė, 7a kl.

Joris Katinas, IIa kl.

Karolis Teodoras Uus, Ia kl.

Mija Guzelytė, 5a kl.

Mokytoja Ramunė Paulikienė

 

Adomas Rekštys, 5a kl.

Ieva Žižytė, 5b kl.

Matas Kaluževičius, 5a kl.

Mokytoja Renata Plukienė

 

Vertimo iš rusų kalbos kategorija:

Barbora Krinicinaitė, IIa kl.

Mokytoja Dalė Rainienė

XVII tarptautinis konkursas

„LUIGI ZANUCCOLI“

2019 m. gegužės 24 - birželio 2 d.

Sogliano al Rubicone, Italijoje

 

I VIETA

SOLO IR KAMERINIŲ ANSAMBLIŲ

KATEGORIJOJE

 

Rokas Makštutis, Ia kl.

Mokytojas Vitalius Žemaitis

Koncertmeisterė Jolita Makštutienė

XXV tarptautinis konkursas

„Le Camenae d'Oro“

2019 m. gegužės 20-25 d.

Angri, Italijoje

 

GRAND PRIX

Vaiva Sodaitytė, IIa kl.

 

I VIETA

Pranas Razmus, 1b kl.

Liepa Razmutė, 4a kl.

 

Mokytoja Asta Krištaponienė

Koncertmeisterė Rasa Karaškienė

I - asis tarptautinis konkursas - festivalis

„AMICITIA SONANS“ 2019

2019 m. gegužės 25 d.

Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje

 

GRAND PRIX

Taja Sokaitė, 6a kl.

Mokytoja Aušra Lukoševičiūtė

 

I VIETA

Elzė Povilaitytė, 2b kl.

Mokytoja Sonata Pakutkienė

 

Elžbieta Valčiukaitė, 3a kl.

Mokytoja Rasa Krėpštienė

 

Sofija Jarmakaitė, 3a kl.

Mokytoja Gailė Markevičienė

 

II VIETA

Viktorija Cibulskaitė, 4b kl.

Mokytoja Daiva Povilaitienė

 

Domas Smirnovas, Ia kl.

Mokytoja Marta Lapinskienė

 

III VIETA

Kamilė Papšytė, 1b kl.

Mokytoja Marta Lapinskienė

 

Marija Kazarian, 2a kl.

Mokytoja Tatjana Muraško

 

Lukas Juškevičius, 3b kl.

Mokytoja Sonata Pakutkienė

XX tarptautinis

medinių pučiamųjų instrumentų konkursas

„Jurmala 2019“

2019 m. gegužės 9-11 d.

Jurmaloje, Latvijoje

 

I VIETA

Amelija Lapinskaitė, 6a kl.

Rapolas Bartulis, IIa kl.

 

Mokytojas Vitalius Žemaitis

 

Koncertmeisterės

Marta Lapinskienė ir Daiva Povilaitienė

Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas

„Mažieji talentai 2019“

 

LAUREATĖS

Sofija Jermakaitė, 3a kl.

Mokytoja Gailė Markevičienė

Koncertmeisterė Loreta Haidari

 

Smiltė Asauskaitė, 3b kl.

Mokytoja Aušra Lukoševičiūtė

Koncertmeisterė Aušra Gelusevičienė

Tarptautinis konkursas

„International music competition“

Belgrade, Serbijoje

 

II VIETA

Radvilė Pauraitė, Ia kl.

Barbora Krinicinaitė, IIa kl.

Mokytoja Rita Novikaitė

Koncertmeisteris Dainius Kepežinskas

XXI tarptautinis Eduardo Mednio konkursas

„Jaunasis muzikantas“

2019 m. balandžio 15-17 d.

Babytėje, Latvijoje

 

I VIETA

Leonas Bartulis, 5a kl.

Amelija Lapinskaitė, 6a kl.

Rokas Makštutis, Ia kl.

 

II VIETA

Rapolas Bartulis, IIa kl.

Mokytojas Vitalius Žemaitis

 

Koncertmeisterės:

Daiva Povilaitienė, Marta Lapinskienė,

Jolita Makštutienė

XVIII respublikinis

jaunųjų choro dirigentų konkursas,

skirtas Juozo Naujalio 150 - osioms gimimo metinėms paminėti

2019 m. balandžio 13 d.

Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje

 

I VIETA

Gabija Šinkūnaitė, 7a kl.

Paulina Asanaviciute Odnolko, IIa kl.

Mokytoja Audronė Marcinkevičiūtė

 

Milda Klovaitė, 8a kl.

Mokytoja Milda Vosylė

 

II VIETA

Ieva Banaitytė, 7a kl.

Mokytoja Dalė Jurkonienė

 

Gabija Frejerytė, IIIa kl.

Mokytoja Vita Paleckienė

 

Rūta Kabišiūtė, IVa kl.

Mokytoja Audronė Marcinkevičiūtė

 

III VIETA

Gaudencija Mauliūtė, 7a kl.

Mokytoja Audronė Marcinkevičiūtė

 

DIPLOMAS

Urtė Valskytė, 7a kl.

Mokytoja Vita Paleckienė

 

Koncertmeisterės:

Inesa Ančenkova, Margarita Kamarauskaitė ir

Aurika Vitkienė

IV tarptautinis jaunųjų pianistų

konkursas „Konsonansas - disonansas“

2019 m. balandžio 12 d.

Marijampolės meno mokykloje

 

DIPLOMAS

Joana Janulevičiūtė, 5a kl.

Mokytoja Tatjana Muraško

SVEIKINAME

XXVII respublikinis J. Pakalnio

jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais

muzikos instrumentais konkursas

2019 m. balandžio 12-14 d.

Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje

 

I VIETA

Mija Guzelytė, 5a kl.

Mokytoja Kristina Budvitytė – Palej, koncertmeisterė Aušra Gelusevičienė

Taja Sokaitė, 6a kl.

Mokytoja Aušra Lukoševičiūtė, koncertmeisterė Aušra Gelusevičienė

 

II VIETA

Matas Kaluževičius, 5b kl.

Augustas Žiūra, IVa kl.

Mokytojas Raimundas Simanavičius, koncertmeisterė Aušra Gelusevičienė

Drūlia Valentinas, IVa kl.

Mokytojas Andrius Dirmauskas, koncertmeisteris Saulius Dirvanauskas

 

III VIETA

Ugnius Tamulynas, IIa kl.

Mokytojas Vaidas Andriuškevičius, koncertmeisterė Rūta Žostautienė

 

DIPLOMAS

Pijus Ivaškevičius, 7a kl.

Mokytojas Vytautas Masteika, koncertmeisterė Agnė Pranculytė - Jončienė

Gediminas Skalandis, IIIa kl.

Mokytojas Dainius Kanys, koncertmeisterė Dangirutė Tumosienė

Aidas Vrubliauskas, IVa kl.

Mokytojas Stasys Kraujelis, koncertmeisterė Dalia Žarėnienė

V respublikinis jaunųjų pianistų

konkursas „Saulėtos gaidos“

2019 m. balandžio 12 d.

 Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijoje

 

GRAND PRIX

Kamilė Palekauskaitė, 6a kl.

Mokytoja Birutė Kumpikienė

XIII tarptautinis akordeonistų konkursas

„ASCOLTATE“

2019 m. balandžio 5-7 d.

Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje

 

I VIETA

Paulius Garšanovas, IIa kl.

 

II VIETA

Salomė Kustaitė, 4b kl.

 

III VIETA

Dominykas Žukauskas, 1b kl.

Augustė Kustaitė, 2b kl.

Vytautas Benas Rauba, 2a kl.

 

Mokytojas Lukas Katinas

Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų

5-12 klasių mokinių ir mokytojų

dailyraščio konkursas,

skirtas J. Tumo - Vaižganto 150-osioms gimimo metinėms

2019 m. balandžio 4 d.

Kauno „Vyturio“gimnazijoje

 

LAUREATĖS

Aistė Benokraitytė, 5a kl.

Paulina Banaitytė, 8a kl.

Mokytojos Laura Pavalkytė ir Aurelija Misiūnienė

XVII tarptautinis menų konkursas

„Art-Generation. Baltics-2019“

2019 m. kovo 31 - balandžio 2 d.

Latvijoje - Švedijoje

 

I VIETA

Ūla Veiverytė, 6b kl.

Akmėja Čyžaitė, 8a kl.

 

II VIETA

Faustina Moseičiuk, 8a kl.

 

Mokytoja Gailė Markevičienė

Koncertmeisterė Loreta Haidari

Tarptautinis styginių instrumentų

jaunųjų atlikėjų konkursas „Diena su lietuviška pjese“

2019 m. kovo 30 d.

Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykloje

 

DIPLOMAS

Andrius Venckūnas, 2b kl.

Mokytoja Karolina Beinarytė - Palekauskienė

Koncertmeisterė Inesa Ančenkova

 

Eta Marija Vaitkutė, Ia kl.

Mokytoja Ilona Klusaitė

Koncertmeisterė Goda Stanionytė

 

XV - asis Lietuvos

konservatorijų ir menų gimnazijų mokinių

solfedžio konkursas

2019 m. kovo 30 d.

Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje

 

I VIETA

Valentinas Drūlia, IVa kl.

 

DIPLOMAS

Eglė Liumparaitė, IIIa kl.

 

Mokytoja Audronė Marcinkevičiūtė

XXIX tarptautinis

folkloro, šokio ir muzikos

festivalis „Prahos žvaigždės 2019“

2019 m. kovo 24-27 d.

Prahoje, Čekijoje

 

II VIETA

Salomė Kustaitė, 4b kl.

Mokytojas Lukas Katinas

Respublikinis jaunųjų pianistų ir

kamerinių ansamblių festivalis

„ŠOKIŲ MARATONAS“

2019 m. kovo 16 d.

Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykloje

 

DIPLOMAS

Matas Morkūnas, 5b kl.

Vesta Šimkūnaitė, 5a kl.

 

Mokytojos

Audronė Tamulienė

Aušra Klovaitė Berezinienė

I tarptautinis styginių instrumentų

jaunųjų atlikėjų konkursas

„CRESCENDO“

2019 m. kovo 13 d.

Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokykloje

 

LAUREATAI

Pranas Razmus, 1b kl.

Liepa Razmutė, 4a kl.

Mokytoja Asta Krištaponienė

Koncertmeisterė Ella Vladimirskaja

 

Paulina Banaitytė, 8a kl.

Mokytoja Milda Pupelienė

Koncertmeisterė Goda Stanionytė

 

DIPLOMAS

Liepa Kučinskaitė, 4a kl.

Mokytoja Akvilė Brazauskienė

Koncertmeisteris Saulius Dirvanauskas

 

Nojus Stunžėnas, 8a kl.

Mokytoja Milda Pupelienė

Koncertmeisterė Goda Stanionytė

Jaunųjų choro dirigentų konkursas,

skirtas Rapolo Vindašiaus 100-osioms

gimimo metinėms paminėti

2019 m. kovo 9 d.

Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje

 

GRAND PRIX

Rūta Kabišiūtė, IVa kl.

 

III VIETA

Paulina Asanaviciute Odnolko, IIa kl.

 

Mokytoja

Audronė Marcinkevičiūtė

 

Koncertmeisteriai

Aurika Vitkienė

Darius Kudirka

V respublikinis jaunųjų dirigentų konkursas,

skirtas lietuvių muzikos patriarcho

Juozo Naujalio 150-osioms gimimo metinėms paminėti

2019 m. kovo 9 d.

Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje

 

I VIETA

Ernestas Valionis, Ia kl.

Mokytojas Rolandas Daugėla

 

II VIETA

Gabija Šinkūnaitė, 7a kl.

Mokytoja Audronė Marcinkevičiūtė

 

Daria Goda Barkauskaitė, IVa kl.

Mokytojas Rolandas Daugėla

 

Koncertmeisterės Margarita Kamarauskaitė ir Aušra Gelusevičienė

III tarptautinis Sigito Šilinsko

klasikinės gitaros konkursas

2019 m. vasario 20-23 d.

Vilniaus Algirdo muzikos mokykloje

 

II VIETA

Pijus Balevičius, IIa kl.

Mokytojas Sergej Krinicin

Respublikinis Kęstučio Ivaškevičiaus

stygininkų konkursas

2019 m. vasario 13 d.

Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje

 

I VIETA

Pranas Razmus, 1a kl. (violončelė)

Mokytoja Asta Krištaponienė,

Koncertmeisterė Rasa Karaškienė

 

II VIETA

Andrius Venckūnas, 2 kl. (smuikas)

Mokytoja Karolina Beinarytė - Palekauskienė

Koncertmeisterė Inesa Ančenkova

 

Saulė Vitkutė, 3 kl. (smuikas)

Mokytoja Ramunė Bandzaitytė - Kalėdienė

Koncertmeisterė Lina Krėpštaitė

 

Marija Bumblytė, 5 kl. (smuikas)

Mokytoja Ramunė Bandzaitytė - Kalėdienė

Koncertmeisterė Ieva Benetienė

 

Gabrielė Santockytė, 8 kl. (smuikas)

Mokytoja Ramunė Bandzaitytė - Kalėdienė

Koncertmeisterė Ieva Benetienė

 

III VIETA

Liepa Marija Šeštakauskaitė, 2 kl. (smuikas)

Mokytoja Ramunė Bandzaitytė - Kalėdienė

Koncertmeisterė Ieva Benetienė

 

Mišelė Kiseliova, 3 kl. (smuikas)

Mokytoja Ramunė Bandzaitytė - Kalėdienė

Koncertmeisterė Lina Krėpštaitė

 

Liepa Kučinskaitė, 4 kl. (smuikas)

Mokytoja Akvilė Brazauskienė

Koncertmeisteris Saulius Dirvanauskas

 

Liepa Razmutė, 4 kl. (violončelė)

Mokytoja Asta Krištaponienė

Koncertmeisterė Ella Vladimirskaja

 

Aušrinė Žostautaitė, 6 kl. (smuikas)

Mokytoja Karolina Beinarytė - Palekauskienė

Koncertmeisterė Inesa Ančenkova

 

Gabija Simutytė, 8 kl. (smuikas)

Mokytoja Laimutė Bliujienė

Koncertmeisterė Ieva Žemaitytė

 

DIPLOMAS

Paskalis Štelmokas, 1 kl. (violončelė)

Mokytojas Vytenis Pocius

Koncertmeisterė Rūta Žostautienė

 

Rokas Majauskas, 2 kl. (violončelė)

Mokytojas Vytenis Pocius

Koncertmeisterė Rūta Žostautienė

 

Paulina Dorošaitė, 3 kl. (smuikas)

Mokytoja Milda Pupelienė

Koncertmeisterė Goda Stanionytė

 

Rusnė Grabauskaitė, 3 kl. (smuikas)

Mokytoja Ramunė Bandzaitytė

Koncertmeisterė Ieva Benetienė

 

Povilas Garšanovas, 4 kl. (violončelė)

Mokytoja Asta Krištaponienė

Koncertmeisterė Ella Vladimirskaja

 

Matas Morkūnas, 5 kl. (smuikas)

Mokytoja Audronė Tamulienė

Koncertmeisterė Aušra Gelusevičienė

 

Kamilė Kaminskaitė, 6 kl. (smuikas)

Mokytoja Karolina Beinarytė - Palekauskienė

Koncertmeisterė Inesa Ančenkova

 

Austina Mažeikaitė, 7 kl. (smuikas)

Mokytoja Ilona Klusaitė

Koncertmeisterė Goda Stanionytė

 

Nojus Stunžėnas, 8 kl. (smuikas)

Mokytoja Milda Pupelienė

Koncertmeisterė Goda Stanionytė

I tarptautinis klarnetininkų

festivalis - konkursas

„Su gimtadieniu, Maestro!“,

skirtas klarnetininko, pedagogo, profesoriaus

Ivano Mozgovenko 95 metų jubiliejui

2019 m. vasario 9-13 d.

Maskvoje, Rusijoje

 

I VIETA

Rokas Makštutis, Ia kl.

Mokytojas Vitalius Žemaitis

Koncertmeisterė Jolita Makštutienė

I respublikinis jaunųjų dainininkų

ansamblinio muzikavimo

konkursas

2019 m. vasario 2 d.

Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje

 

I VIETA

 

Evelina Nemanytė, IIa kl.

 

Ignas Ščesnulevičius, IIa kl.

 

Mokytoja Rima Daugėlienė

 

II VIETA

Karolina Žaltauskaitė, IIa kl.

Agnė Patalavičiūtė, IIIa kl.

Mokytoja Gražina Miliauskaitė

 

Koncertmeisteris Darius Kudrika

III respublikinis

styginių instrumentų festivalis - konkursas

„Romantikų įkvėpti“

2019 m. sausio 26 d.

Trakų meno mokykloje

 

LAUREATĖ

Paulina Banaitytė, 8a kl.

Mokytoja Milda Pupelienė

Koncertmeisterė Goda Stanionytė

I respublikinis

jaunųjų pianistų - koncertmeisterių

konkursas „Accompagnato“

2019 m. sausio 26 d.

Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje

 

III VIETA

Airinė Taučaitė, IVa kl.

Mokytojas Dainius Kepežinskas

 

XIII tarptautinis

jaunųjų dainininkų konkursas

„Sidabriniai varpeliai“

2019 m. sausio 10-13 d.

Daugpilyje, Latvijoje

 

GRAND PRIX

Ignas Ščesnulevičius, IIa kl.

Mokytoja Rima Daugėlienė

Koncertmeisteris Darius Kudirka