Fleitos ir fortepijono muzikos vakaras „Muziejų naktyje“
Gegužės 23 dieną Nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje surengtas gimnazijos fleitininkų ir pianistų koncertas, puikiai papildęs akcijos „Europos muziejų naktis“ kultūrinę programą. Koncerte muzikavo fleitininkės Aušros Lukoševičiūtės mokiniai Elzė Bernotaitytė, Luka Senkutė, Kotryna Guzaitytė, Miglė Asipavičiūtė bei pianistai – Jurgis Lukoševičius, Elzė Misiūnaitė, Samanta Kilmanaitė (mokyt. Aušra Gelusevičienė), Lukas Juškevičius (mokyt. Sonata Pakutkienė). Švelnios, skaidrios, išraiškingos ir nuoširdžiai perteiktos fleitos ir fortepijono melodijos nešė atlikėjus ir klausytojus į plačius ir įvairius muzikos vandenis. Mėgavomės muzikos tėkme, visiškai kitokiu laiko pojūčiu ir romantiška, jaukia erdve.
Nuoširdžiai dėkojame akcijos organizatoriams, suteikusiems galimybę muzikuoti ir pajusti ryšį su smalsia, besidominčia klausytojų auditorija.
Aušra Lukoševičiūtė
