Fleitos ir fortepijono muzikos vakaras „Muziejų naktyje“

Gegužės 23 dieną Nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje surengtas gimnazijos fleitininkų ir pianistų koncertas, puikiai papildęs akcijos „Europos muziejų naktis“ kultūrinę programą. Koncerte muzikavo fleitininkės Aušros Lukoševičiūtės mokiniai Elzė Bernotaitytė, Luka Senkutė, Kotryna Guzaitytė, Miglė Asipavičiūtė bei pianistai – Jurgis…









