+37066744150 gimnazija@nmg.lt
V respublikinis jaunųjų fleitininkų konkursas „VIVAT FLEITA 2026“
Gegužės 16 dieną Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje suskambo jau V respublikinis jaunųjų fleitininkų konkursas „VIVAT FLEITA 2026“. Atlikėjai varžėsi penkiose amžiaus kategorijose, o juos vertino kompetetinga fleitos pedagogų bei atlikėjų komisija, kurios pirmininke šiais metais buvo pakviesta LNSO fleitininkė Raimonda Virvytienė. Džiugu, kad kasmet konkursas sulaukia gausaus dalyvių skaičiaus – jaunieji fleitininkai suvažiuoja iš įvairių Lietuvos kampelių. Sveikiname dalyvius su puikiais pasirodymais ir linkime sėkmės ateityje.
Mokytoja Gailė Markevičienė
