V respublikinis jaunųjų fleitininkų konkursas „VIVAT FLEITA 2026“

Gegužės 16 dieną Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje suskambo jau V respublikinis jaunųjų fleitininkų konkursas „VIVAT FLEITA 2026“. Atlikėjai varžėsi penkiose amžiaus kategorijose, o juos vertino kompetetinga fleitos pedagogų bei atlikėjų komisija, kurios pirmininke šiais metais buvo pakviesta LNSO fleitininkė Raimonda Virvytienė.  Džiugu, kad kasmet konkursas sulaukia gausaus dalyvių skaičiaus – jaunieji fleitininkai suvažiuoja iš įvairių Lietuvos kampelių. Sveikiname dalyvius su puikiais pasirodymais ir linkime sėkmės ateityje. 

Mokytoja Gailė Markevičienė