Kauno I tarptautinis klasikinės gitaros atlikėjų konkursas

Gegužės 10 dieną gimnazijoje įvyko Kauno I tarptautinis klasikinės gitaros atlikėjų konkursas. Dėkojame organizatorėms – Vilniaus chorinio dainavimo mokyklos „Liepaitės” instrumentų skyriaus vedėjai Danguolei Lingytei ir Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos gitaros mokytojai Eglei Žemonei bei atlikėjus vertinusiai tarptautinei žiuri komisijai, taip pat sveikiname sėkmingai pasirodžiusius dalyvius.