Rūtos Lipinaitytės-Savickienės meistriškumo pamokos
Gegužės 12 d. Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos Kamerinėje salėje vykusios prof. Rūtos Lipinaitytės-Savickienės meistriškumo pamokos paliko ypatingai šiltą ir įkvepiantį įspūdį. Visos dienos metu buvo galima stebėti talentingų jaunųjų smuikininkų augimą, jų muzikalumą, drąsą ir nuoširdų darbą scenoje. Džiugu matyti, kaip jauni muzikantai – Grytė Perminaitė, Aurelijus Augustinas, Grasilė Granickaitė, Liepa Kučinskaitė, Smiltė Puidokė ir Mišelė Kiseliova drąsiai priima profesinius iššūkius, klausosi, ieško ir auga muzikoje. Nuoširdžiai dėkoju mokytojoms Ilonai Klusaitei, Oksanai Tunevič, Ramunei Bandzaitytei-Kalėdienei, Akvilei Brazauskienei, Laimai Bliujienei ir Indrei Čepinskienei už kantrų darbą, profesionalumą ir meilę jaunųjų atlikėjų ugdymui. Ačiū koncertmeisteriams Godai Stanionytei, Eglei Kirkaitei, Dianai Žemaitei ir Arminui Suchovui už jautrų muzikavimą kartu, palaikymą ir nepaprastai svarbų indėlį į kiekvieną pasirodymą.
Tokie susitikimai primena, kad muzika augina ne tik meistriškumą, bet ir bendrystę, jautrumą bei įkvėpimą. Dėkojame profesorei už pasidalintą patirtį ir šiltą, motyvuojančią atmosferą!
A. Brazauskienė
