Smuiko meistriškumo pamokos

Lapkričio 17 d. Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje įvyko smuiko meistriškumo pamokos, kurių metu turėjome galimybę išvysti talentingo smuikininko ir pedagogo Atis Bankas (Lietuva, Kanada) pasidalinimą muzikinėmis žiniomis. Tai vienas iš šešių seminarų, kuriuos drauge su Kauno švietimo inovacijų centru parengė Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija.

Atis Bankas – mūsų gimnazijos absolventas, šiuo metu yra Toronto (Kanada) Karališkosios muzikos akademijos Gleno Guldo mokyklos smuiko pedagogas. Jo aukšto lygio meistriškumas ir pastebėjimai praturtino mūsų mokinių žinias ir supratimą apie smuiko meno subtilybes, suteikė ne tik muzikinę, bet ir asmeninę perspektyvą.

 

Buvo malonu stebėti, kaip mūsų gimnazijos mokinės Milda Šalučkaitė (IVa), Austina Mažeikatė (IVa), Emilija Melzbakaitė (IVa), Liepa Kučinskaitė (Ia) ir Smiltė Puidokė (8a) aktyviai dalyvavo šio renginio metu.

 

Nuoširdžiai dėkojame mokytojoms R. Bandzaitytei–Kalėdienei, A. Brazauskienei, I. Klusaitei, L. Bliujienei ir M. Pupelienei už puikų darbą mokant ir parengiant  mokinius šiam renginiui.

 

Esame dėkingi A. Bankui už šią išskirtinę galimybę susitikti ir dalintis muzikinėmis patirtimis. Tikimės, kad šios meistriškumo pamokos paliks neišdildomas įspūdžius ir turėsime dar daug progų bendradarbiauti su talentingais atlikėjais, pedagogais ateityje.

 

Mokytoja Akvilė Brazauskienė