Pasiūlymų dėžutė  

   

  


SOCIALINIAI PARTNERIAI


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Spalio 5 d. minėsime svarbią mokyklos bendruomenei šventę - Mokytojų dieną. Todėl ketvirtadienio vakarą, Kauno J. Naujalio muzikos gimnazijos bendruomenę kviečiame į susitikimą. Laukiami mokytojai, mokyklos darbuotojai ir tėvai. Kviečiame į gongų garso kelionę, kurioje pasimėgausite terapiniais garsais, pabūsite bendraminčių rate, atsikvėpsite po darbo dienos.

Rugsėjis skaičiuoja pirmąsias nueitas pėdas, bet dar neužkritusias pageltusiais lapais. Ankstyva vėsa skverbiasi pro voratinklius ir tyliai užmiega ant parudusios žolės. Muzikos garsais atlydi rudenį į mokyklas išsiskleidę kardeliai, įvairiaspalvės rožės, jurginai ir visai menkas prasigiedrijusio dangaus lopinėlis. Nėra lietaus, tiesiog jis negali lyti, kol iš vasaros grįžta mokiniai ir jų klegesys pasklinda po koridorius ir sutvarkytas klases. Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje šitas šurmulys visada susipina su muzika – lengva, tyra kaip šaltinio vanduo, toks panašus į poezijos eilutę.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Baigėsi tris mėnesius trukęs "Aktyvių pertraukų - tinklinio turnyras 2022/2023".
 
Turnyre dalyvavo 9 komandos ("Valhalla"; "Mamos kotletukai"; "Briliantinė ranka", "Kilus gaisrui, skambinti..."; "Teletabiai"; "Ežiukai rūke"; "Pabandom iš naujo"; "No name"; "Pimpačkiukai"), kurios tarpusavyje sužaidė po vienerias rungtynes. Kiekviena turnyro komanda sužaidė po 8 rungtynes. Sužaidus grupės etapo varžybas, paaiškėjo keturios komandos ("Valhalla"; "Mamos kotletukai"; "Briliantinė ranka"; "Kilus gaisrui, skambinti" kurios žaidė atkrintamąsias rungtynes ir kovojo dėl prizinių vietų.
 
Sveikiname komandas užėmusias prizines vietas:
 
1 vieta: "Valhalla" (Ajhan Mammadov; Jonas Venckūnas, Benediktas Šemeklis, Povilas Garšanovas).
 
2 vieta: "Mamos kotletukai" (Nedas Miliūnas, Naglis Norkevičius, Linas Jasinskas, Gustas Grigaras).
 
3 vieta: "Briliantinė ranka" (Danielė Banišauskaitė, Gabija Šinkūnaitė, Pijus Ivaškevičius, Kastytis Bartkus).
 
Turnyro prizininkai apdovanoti gimnazijos direktoriaus įsteigtais prizais: medaliais, atminimo padėkomis ir diplomais. Pirmos vietos laimėtojų komandos žaidėjai apdovanoti tinklinio kamuoliais.
 
Ačiū visiems dalyvavusiems turnyre ir skyrusiems savo pertraukų laiką fiziniam aktyvumui !!!
 
Ačiū dalyvių klasės draugams kurie palaikydavo savo draugus rungtynėse dalyvaudami kaip žiūrovai.
 
Didžiuojamės Jumis.
 
Egidijus Janulaitis

Kviečiame į gimnazijos mokinių koncertą su Kauno miesto simfoniniu orkestru!!!

Smalsūs trečiokai su mokytoja Egle Mažeikaite gamtamokslinio ugdymo pamokas perkelė į Kauno miesto savivaldybės įkurtas Žiedinės ekonomikos kūrybinėse dirbtuves (KTU patalpose).

Vasario 9-10 dienomis mūsų mokyklos mokiniai kartu su direktoriumi Raimundu Simanavičiumi ir mokytoja Daiva Povilaitiene buvo išvykę į Estiją, Tartu miestą. Heino Ellerio muzikos mokyklos direktorė Kadri Leivategija pakvietė Juozo Naujalio muzikos gimnazijos mokinius dalyvauti kamerinės muzikos dienoje, kurią organizavo ir vedė fortepijono ir kamerinio ansamblio skyriaus vedėja Pille Taniloo. Renginyje dalyvavo ir gausus būrys kameristų iš Talino MUBA bei Tartu Heino Ellerio mokyklų. Mūsų kamerinių ansamblių – Amelijos Lapinskaitės ir Kamilės Palekauskaitės, Austinos Mažeikaitės ir Julijos Rockinos, Paulinos Banaitytės, Gabrielės Santockytės ir Karolinos Stonytės ryškus ir profesionalus muzikavimas paliko labai gerą įspūdį ir buvo palydėtas gausiais estų publikos aplodismentais.

 

Nuotraukose:  akimirkos po koncerto.

SVEIKINAME

 

2022 m. rudenį KINGS konkurse dalyvavusius mūsų gimnazijos mokinius

bei juos ruošusius mokytojus

 

2a klasės mokinys Artem Kopylov gavo diplomą už dalyvavimą matematikos olimpiados finale bei pasiektą antrą žinių lygmenį savo amžiaus grupėje.

 

3a klasės mokinė Ieva Gerulytė gavo diplomus už dalyvavimą informacinių technologijų, logikos, lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo, anglų kalbos olimpiadose ir pasiektą pirmąjį žinių lygmenį savo amžiaus grupėje.

 

8b klasės mokinė Urtė Čeponytė gavo diplomą už dalyvavimą anglų kalbos olimpiadoje bei pasiektą antrą žinių lygmenį savo amžiaus grupėje.

 

8b klasės mokinė Greta Dabulskytė gavo diplomus už dalyvavimą anglų kalbos, lietuvių kalbos, matematikos olimpiadose bei pasiektą antrą žinių lygmenį savo amžiaus grupėje.

Susitikti su mūsų gimnazijos alumnais visada smagu, o dar smagiau, kai jie sugrįžta savo patirtimi bei vertingomis įžvalgomis pasidalinti su gimnazijos moksleiviais! Vasario 8 d. Kauno J. Naujalio gimnazijoje surengtas susitikimas su Monika Lozinskiene, kuriame pianistė ne tik skambino mylimiausius kūrinius, bet ir kalbėjosi su moksleiviais apie savojo kelio plačiame muzikos pasaulyje paieškas, galimybes įsitvirtinti tarptautinėje arenoje, įvairius muzikanto profesijos užkulisių aspektus ir niuansus. Pasirodo, muzika gali turėti daug bendro ne tik su matematika ar fizika, bet ir su biologija, o sėkmė scenoje dažnai aplanko sutikus tinkamus draugus. Skatindama moksleivius nebijoti ieškoti, improvizuoti, kurti bei linkėdama surasti savo raktus į sėkmingas karjeras, Monika padovanojo mokyklos bibliotekai muzikos pasaulyje bestseleriu tapusią knygą „Beyond Talent. Creating A Successful Career in Music“ („Daugiau nei talentas. Sėkmingos karjeros muzikoje kūrimas“). Malonaus skaitymo ir labai lauksime kitų susitikimų!

 

Lina Krėpštaitė

Karjeros specialistė

"Aktyvios dienos 2023" kulminacija tapo ilgai planuotos ir tikra sporto švente tapusios gimnazijos mokinių ir mokytojų bei gimnazijos darbuotojų tinklinio varžybos.
 
Sausio 20 dieną Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos mokiniai dalyvavo fiziniam aktyvumui skatinti skirtoje "Aktyvumo dienoje 2023".
 
Šia dieną mokiniai kiekvienos pertraukos metu atliko skirtingas fizines užduotis ir rinko taškus už sėkmingus pasirodymus.
 
Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos komanda, sausio 25 dieną dalyvavo Kauno mokyklų žaidynių stalo teniso varžybose, kurios vyko Kauno sporto mokykloje Gaja.
 
Mūsų gimnazijos komandą sudarė: Linas Jasinskas (IIa), Dovydas Ščerbinskas (Ia), Ajhan Mammadov (8b), Arnas Molis (7b).
 
Pasibaigus atkaklioms ir intriguojančioms varžyboms, paaiškėjo galutinė 4-oji mūsų komandos vieta.
 
Džiaugiamės mūsų mokinių pasirodymu, gražia sportine kova ir aktyvumu.
 
Ačiū.
 
Egidijus Janulaitis

Antri metai iš eilės, mūsų gimnazijos moksleiviai yra kviečiami iškilmingai atidaryti  Nacionalinės moksleivių akademijos žiemos sesiją ir kartu dalyvauti pasiūlytose veiklose.

 

Šiais  metais į Vilnių, VU matematikos ir informatikos fakultetą, vyko net 5 vyresniųjų klasių  moksleivės: Amelija Lapinskaitė, Taja Sokaitė, Julija Rockina, Karolina Stonytė ir Paulina Banaitytė. Su didžiule iniciatyva ir entuziazmu moksleivės rinkosi kūrinius, jungėsi į kamerinius ansamblius, ramias atostogas mainė į intensyvias repeticijas. Koncertas džiugino kūrinių stilių įvairove: skambėjo P. Schoenfeld, F. Mendelssohn - Bartholdy, M. Dring, G. C. Menotti ir A. Piazzolla kūriniai. Vėl kartu susibūrę akademikai džiaugėsi ir nekantravo vėl pasimatyti, kurti, mąstyti, bendrauti vasarą Druskininkuose.
 
Marta Lapinskienė
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10