Pasiūlymų dėžutė  

   

  


SOCIALINIAI PARTNERIAI


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

1 2 3 4 5 6 7

Pavasaris šiemet prasidėjo ne tik saulėta diena, bet ir išskirtiniu muzikiniu įvykiu – gražia tradicija tapusiu koncertu „Naujaliukai ir Kauno miesto simfoninis orkestras“.

Mokslas atidaro duris į pasaulio tyrinėjimo procesus, atsiveria didžiulės galimybės analizuoti paslaptingo gamtos pasaulio erdves, keisti mokymosi perspektyvas. Žmogaus išradingumui nėra ribų: jeigu visai neseniai žinių pasaulį užvaldė informacinės technologijos, palengva skverbiasi inovatyvi pažanga į visas mokslo sritis, jau visiškai arti yra robotų panaudojimo perspektyvos.

7 b klasės (auklėtoja Marija Gustainienė) ir 8 b klasės (auklėtoja Aušra Simanavičienė) mokiniai, kartu su socialine pedagoge Dovile Žvirzdiniene bei visuomenės sveikatos specialiste Aušra Eidukaitytė vyko į GMP edukaciją, kurios tikslas - įgyti pirmosios pagalbos teikimo žinių ir įgūdžių. Skubiosios medicinos pagalbos slaugos specialistas A. Griunius papasakojo, kaip elgtis atsitikus nelaimei, kur skambinti, į kokius dispečerio klausimus reikia aiškiai ir greitai atsakyti, kokius pirmosios pagalbos veiksmus galėtų atlikti, kol atvyks medikai. Mokiniai turės galimybę pamatyti kas vyksta dispečerinėje, kai skambina pagalbos prašantis asmuo. Naudodamiesi įvairiomis priemonėmis mokiniai mokėsi praktiškai teikti pirmąją pagalbą: atlikti pradinio gaivinimo veiksmus, teikti pagalbą užspringimo atveju, stabdyti išorinį kraujavimą ir kt. Taip pat mokiniai apžiūrėjo GMP automobilį.

Kovo 2 d. gimnazijoje įvyko I-asis respublikinis jaunųjų akordeonininkų konkursas ACCOFEST 2024! Džiaugiamės konkurso dalyvių gausa, bendradarbiavimu ir maloniu bendravimu su kolegomis iš visos Lietuvos.

Vasario 23 -25 dienomis mūsų gimnazijos mokiniai kartu su mokytojomis Ilona Klusaite, Daiva Povilaitiene ir Karolina Beinaryte-Palekauskiene dalyvavo Suomijoje, Kuopio mieste surengtame Talvikamari festivalyje.

 

LIETUVOS FORTEPIJONO
PEDAGOGŲ ASOCIACIJA

 

 

XL LIETUVOS PIANISTŲ KONFERENCIJA
SEMINARAS - PRAKTIKUMAS

 

2024 VASARIO 29 — KOVO 1

 

Didžioji salė, Kęstučio g. 85 - 310

Vasario 16-oji kiekvieno lietuvio širdyje pažadina muziką ar poeziją. Gal kitaip ir negalima kalbėti apie savo tėvynę, norint perteikti meilę ir šilumą iš savo širdies? Ir visa tai virsta plaukiančia daina į mūsų visų širdis ir vilnija tolyn, tolyn... 

Sveikiname lietuvių kalbos ir literatūros mokytoją ekspertę Mariją Gustainienę vasario 8 d. Lietuvoje vykusioje tarptautinėje švietimo inovacijų ir skaitmeninės švietimo transformacijos konferencijoje „EdTech Week Lithuania 2024“ gavusiai apdovanojimą - statulėlę „Metų inovatorius 2023“ ir padėką už aktyvų dalyvavimą prototipų išbandymo veikloje.

Apie neuromokslų įrodymus, kas padeda jaunam žmogui mokytis, siekti geresnių rezultatų, kaip mokiniai gali rūpintis savo fizine ir psichine sveikata, kaip tikslingas fizinis aktyvumas padeda mums tobulėti įvairiose srityse.. -  apie daugelį svarbių ir įdomių dalykų gimnazijos mokinimas kalbėjo profesorius  dr. Albertas Skurvydas, Lietuvos sporto mokslininkas, kurio mokslinių tyrimų sritys –judesių mokymo(si) ir valdymo, neuroreabilitacijos technologijos, treniravimo mokslo problemos. Labai įdomiai profesorius pasakojo apie fizinio aktyvumo, mitybos, miego režimo, streso poveikį mūsų smegenims, jų funkcijoms ir tuo pačiu mūsų gebėjimams. Taip pat kokie aplinkos veiksniai padeda mums sėkmingiau mokytis.  Tikimės, kad  gimnazijos mokiniai (ir ne tik!) atsimins keletą išgirstų patarimų ir  patys ateityje daugiau  domėsis žmogaus protinių bei fizinių gebėjimų ugdymu.

 

Mokytojai Sonata Pakutkienė, Egidijus Janulaitis

1 2 3 4 5 6 7