Pasiūlymų dėžutė  

   

  


SOCIALINIAI PARTNERIAI


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Norinčius mokytis Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje

kviečiame registruotis čia

Daugiau informacijos https://www.nmg.lt/lt/left/priemimas/.

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9
Sausio 20 dieną Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos mokiniai dalyvavo fiziniam aktyvumui skatinti skirtoje "Aktyvumo dienoje 2023".
 
Šia dieną mokiniai kiekvienos pertraukos metu atliko skirtingas fizines užduotis ir rinko taškus už sėkmingus pasirodymus.
 
Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos komanda, sausio 25 dieną dalyvavo Kauno mokyklų žaidynių stalo teniso varžybose, kurios vyko Kauno sporto mokykloje Gaja.
 
Mūsų gimnazijos komandą sudarė: Linas Jasinskas (IIa), Dovydas Ščerbinskas (Ia), Ajhan Mammadov (8b), Arnas Molis (7b).
 
Pasibaigus atkaklioms ir intriguojančioms varžyboms, paaiškėjo galutinė 4-oji mūsų komandos vieta.
 
Džiaugiamės mūsų mokinių pasirodymu, gražia sportine kova ir aktyvumu.
 
Ačiū.
 
Egidijus Janulaitis

Antri metai iš eilės, mūsų gimnazijos moksleiviai yra kviečiami iškilmingai atidaryti  Nacionalinės moksleivių akademijos žiemos sesiją ir kartu dalyvauti pasiūlytose veiklose.

 

Šiais  metais į Vilnių, VU matematikos ir informatikos fakultetą, vyko net 5 vyresniųjų klasių  moksleivės: Amelija Lapinskaitė, Taja Sokaitė, Julija Rockina, Karolina Stonytė ir Paulina Banaitytė. Su didžiule iniciatyva ir entuziazmu moksleivės rinkosi kūrinius, jungėsi į kamerinius ansamblius, ramias atostogas mainė į intensyvias repeticijas. Koncertas džiugino kūrinių stilių įvairove: skambėjo P. Schoenfeld, F. Mendelssohn - Bartholdy, M. Dring, G. C. Menotti ir A. Piazzolla kūriniai. Vėl kartu susibūrę akademikai džiaugėsi ir nekantravo vėl pasimatyti, kurti, mąstyti, bendrauti vasarą Druskininkuose.
 
Marta Lapinskienė

Ne taktais ir ne minutėmis muzika skaičiuojama, bet vistiek be galo smagu pasidžiaugti, kad ryškiausių mūsų jaunųjų atlikėjų pasirodymai jau seniai nebetelpa į vieną Kalėdinį koncertą.

2022  metų gruodžio 7 dieną Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos Didžiojoje salėje vyko XXII Lietuvos muzikos ir meno mokyklų festivalis – konkursas „Arco“. 

6 b klasės mokiniai (auklėtoja Marija Gustainienė) žaidė stalo žaidimą Atpažink knygos personažą Aklųjų ir silpnaregių bibliotekoje, o vėliau žaidė orientacinį žaidimą Pažink Kauno modernizmą ir ieškojo objektų pagal nuotraukas Laisvės alėjoje. Nors žiema nelepino ir buvo slidu, bet vaikai labai aktyviai įveikė užduotis.

Marija Gustainienė

Kviečiame visus gimnazijos bendruomenės narius į gimnazijos mokinių kalėdinį koncertą gruodžio 15 d., ketvirtadienį, 18.00 val. VDU Muzikos akademijos Didžiojoje salėje (V. Čepinskio g. 5).

 

Renginys nemokamas

Gruodžio 5 dieną Juozo Naujalio muzikos gimnazijos mokytojų Ramunės Jarockos ir Rasutės Čenkienės pirmokai  dalyvavo edukaciniame užsiėmime Kalėdų angelai, kuris vyko Raudondvario dvaro menų inkubatoriuje.

Šių metų gruodžio 3 dieną Juozo Naujalio muzikos  gimnazijos II a klasės mokinės Amelija Lapinskaitė (mokytojas V. Žemaitis) ir Kamilė Palekauskaitė (mokytoja B. Kumpikienė) bei IV a klasės mokinės  Akmėja Čyžaitė ir Faustina Moseičiuk (mokytoja G. Markevičienė,  koncertmeisterė Loreta Haidari) dalyvavo II respublikiniame festivalyje - konkurse „Su meile muzikai“, kuris vyko VDU Muzikos akademijoje.

5 b klasės mokiniai su lietuvių kalbos mokytoja Marija Gustainiene lankėsi Aklųjų ir silpnaregių bibliotekoje. Jie klausė paskaitos apie Brailio raštą, kuriuo naudojasi aklieji ir silpnaregiai, vartė pirštais liečiamas knygeles, dalyvavo edukacinėje veikloje. Visada reikia jausti šalia esantį žmogų, kuriam reikia mūsų pagalbos ir jautraus žodžio.

 

Marija Gustainienė

1 2 3 4 5 6 7 8 9